Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Zgjidh një person dhe thuaji diçka që sja ke thënë kurrë më parë...

. Gjuha jonë, sa e mirë, sa e ëmbël, sa e dlirë, Naim Frashëri

Pa lakuar emrin e askujt, në përgjithësi ju drejtohem anëtarëve të netedy-shit..
Ju lutem.shkruajeni gjuhën shqipe pa shkurtime, mos ia humbni vlerat ....

E kuptoj kur nuk dini për shkak të emigrimit ama mos e bëni gjysmake ?

Ju përshëndes.
 
. Gjuha jonë, sa e mirë, sa e ëmbël, sa e dlirë, Naim Frashëri

Pa lakuar emrin e askujt, në përgjithësi ju drejtohem anëtarëve të netedy-shit..
Ju lutem.shkruajeni gjuhën shqipe pa shkurtime, mos ia humbni vlerat ....

E kuptoj kur nuk dini për shkak të emigrimit ama mos e bëni gjysmake ?

Ju përshëndes.

Me te vertete ka te beje shume emigrimi dhe po e kuptoj te vetja ime , po harroj cdo dite me shume gjuhen shqipe .... jo se dua te shkruaj me shkurtime por nuk i di te gjitha fjalet, ndoshta ndonjehere del edhe pa kuptim fjalia dhe nuk del ajo cfar dua te shpreh.
Ps: edhe pse ne familje bisedojme vetem Shqip , por eshte e veshtire , edhe pse deshira e madhe per te mos e harruar Shqipen
 
. Gjuha jonë, sa e mirë, sa e ëmbël, sa e dlirë, Naim Frashëri

Pa lakuar emrin e askujt, në përgjithësi ju drejtohem anëtarëve të netedy-shit..
Ju lutem.shkruajeni gjuhën shqipe pa shkurtime, mos ia humbni vlerat ....

E kuptoj kur nuk dini për shkak të emigrimit ama mos e bëni gjysmake ?

Ju përshëndes.
Aman mos na prek ne plage...
Shiko titullin e temes ?
 
@Pinki te them dhe un dicka qe sta kam then???
.
.
.
Shkurtoi icik barsetat
 
Dua ti them komshies, beje dhe ti nja her shkallen se nk kaloj vetem une ?
 
@Free`dahhh skena me u pa mo bashke skena me u pa moo hape deren se thava mbreme hape se thava oooo ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.