Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Zgjidh një person dhe vend ku do doje të ishe...

Pse jo, i kam shume qejf xhirot te lagja e Deas.
Xhirot nuk shijojne vetem...merre dhe nusen perkrah duke llafosur ??
 
Jo keshtu para syve te tu se edhe ti ke ndjenja, s’je robot...
Uhhhhhhhhhh
Sa shpejt u kujtove ?
As 2 mn die qe te vun cift ja nise me @Dea
Mos bej kot sikur te bren ndergjegja ;)
Veshdo tani. ???????
E ke lejen ne xhep
 
Ti the.." i kam qef" jo " i kemi qef" ...
Apo i /e more pa deshire atë /ata ?

Aaaaa ca e mil qe eshte kjo... mendon se me kapi mat!

Fizikisht do jem vetem; shpirterisht jo, sepse gruan do e kem ne mendime (ndersa ty te kendoj serenate posht ballkonit!) ?
 
Uhhhhhhhhhh
Sa shpejt u kujtove ?
As 2 mn die qe te vun cift ja nise me @Dea
Mos bej kot sikur te bren ndergjegja ;)
Veshdo tani. ???????
E ke lejen ne xhep

Mos bjer preh e provokimit te tij , se ndoshta do te shikoje sa xheloze je ? . Lagjen time as e di e ska si ta mesoje pa ty ai ?
 
Mos bjer preh e provokimit te tij , se ndoshta do te shikoje sa xheloze je ? . Lagjen time as e di e ska si ta mesoje pa ty ai ?

I them @Juno-s te te gjej IP Address dhe te vi qe sot poshte ballkonit me orkester... ?

Gruaja me pranon keshtu sic jam. Bejm sikur nuk kuptojm prapesite e mia, dhe martesa funksionon... Bota nuk eshte perfekte...
 
I them @Juno-s te te gjej IP Address dhe te vi qe sot poshte ballkonit me orkester... ?

Gruaja me pranon keshtu sic jam. Bejm sikur nuk kuptojm prapesite e mia, dhe martesa funksionon... Bota nuk eshte perfekte...
Mos e tremb ti ore
Yttttttttt ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.