Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Zilja e celularit tuaj......

Helena

Don't stop me
Anetar i Stafit
MODERATOR
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
5,546
Pëlqime
5,729
Pikë
113
Location
Me kembe ne toke
Cila eshte zilja e celularit tuaj çfare muzike keni vendosur ja tju lexoj guston tuaj
 

Alea

Super Moderator
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
12,375
Pëlqime
17,520
Pikë
113
Nje muzik qe zgjon edhe lagjen jo vec mua?
 

Çomi

Kontributor
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
13,317
Pëlqime
11,697
Pikë
113
Kjo po se gjeta fiks ate versionin tim se e kam editu vete🙈
 

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
2,291
Pëlqime
2,748
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top