Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Zona e fantazisë

djali

صدق
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 24, 2021
Mesazhe
1,226
Shpesh her realiteti është kaq i hidhur sa duam që ta lem mënjanë për pak kohë dhe të fantazojme.
Tek kjo tem mund të postoni vizionet që keni për të ardhmen dhe të sfidonin fantazinë tuaj duke permisuar kreativitetin.
Mund të thoni fantazirat tuaja me një person qofshin dashurie ose shoqërore.
Po ju jap diçka se si mund të filloni.

Mendoni sikur keni mundësinë për tu kthyer në kohë edhe e shfrytëzon atë.
Cfar do beni ?
1- Do hidhni skedina qe i dini rezultatin dhe do bëheni i pasur.
2- Do tregoni per te ardhmen dhe do beheni i famshëm.
3- Do vazhdoni nji dashuri që kishit dhe nuk do përsërisni të njëjtin gabim.
4- Do shpëtonin nji njeri special i cili mund të ket ber nji gabim që i ka kushtuar jetën
5- Zgjidhje e lirë
 

BigBrother

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 12, 2021
Mesazhe
2,393
Nuk mund t quhet gabim qe i ka kushtuar jeten thjesht do doja t kisha mundsin t shpetoja vllain tim nga kanceri edhe shum te tjer qe po vuajn.
Po flasim per fantazi, mos e perfshi realitetin tend ne virtual, mos e lendo me shume veten. Harroje per pak caste realitetin ne kete teme.
Te shkuara vllait. 🙂
 

Ablla

Αιρκαμ όπα ςυολο ιακ αλό άλακ;
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
5,083
Fantazite nuk i posedoj, keshtu qe jetoj realitetin si e sjell Zoti.
 

djali

صدق
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 24, 2021
Mesazhe
1,226
Fantazite nuk i posedoj, keshtu qe jetoj realitetin si e sjell Zoti.
Gjithkush fantazon. Jo fantazime fluturime dhe gjëra jo reale. Por fantazon per te ardhmen se fundja e ardhmja është e panjohur thjesht e mendojm si mund të jet duke fantazuar.
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja