Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

ZYRTARE/ Hidhet shorti i Europa Leagues. Ja përballjet surprizë...

U

Universal

Guest
Në Monte Carlo është hedhur shorti për fazën e grupeve të Europa Leagues.

Fati ka rezervuar disa duele surprizë ku Skënderbeu do të ketë përballje interesante veçojmë ajo me Partizanin e Beogradit.

Ky duel bëhet akoma edhe më i ashpër kur në mendje vjen mbrëmja e 14 tetorit 2014 ku në përballjen mes Serbisë dhe Shqipërisë në mes të stadiumit të Beogradit u ngrit droni me “Shqipërinë e madhe”.

Më pas situata u tensionua akoma edhe më shumë ku tifozët brenda dhe jashtë fushë ushtruan dhunë ndaj lojtarëve të Kombëtares shqiptare.

Ndërkohë Milani do të ketë një grup më të lehtë ku do të përballet me Austria Ëien, Rijeka, AEK, shkruan SYRI.net.

Ndeshjet në fazën e grupeve do të luhen më 14 dhe 28 shtator 19 tetor, 2 dhe 23 nëntor dhe 7 dhjetor.




 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.