• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

ZYRTARE: Juventus transferon mbrojtësin e njohur

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
SUPER MODERATOR
Mesazhe
830
Location
Tiranë
‘Zonja e Vjetër’ përmes një komunikate ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje me Genoan, për transferimin e mbrojtësit 21 vjeçar.

Romero ka nënshkruar kontratë tri vjeçare me Juventusin, ndërsa menjëherë është rikthyer te Genoa si i huazuar për edicionin e ardhshëm.

21 vjeçari te Genoa ishte transferuar në vitin 2018 nga Belgrano.

Romero gjithashtu ka edhe shtatë paraqitje për Argjentinën U21./Lajmi.net/


Shkruar nga: Arsim
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Top