Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fjalët e fundit nga legjendat e muzikës, të shkencës dhe kulturës.

ALekSa

I think my guardian angel drinks
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 15, 2017
Mesazhe
9,667
Disa njerëz flasin shumë e s’thonë asgjë, gjithsesi këta individë lanë ca fjalë të pavdekshme.

View attachment 4903

Curt Cobain – Në letrën e tij të vetëvrasjes shkroi, “Më mirë është të digjesh se të zhdukesh ngadalë”.

Leonardo Da Vinci – “E kam ofenduar zotin dhe njerëzimin sepse puna ime nuk arriti kualitetin që duhet të kishte”.

Elvis Presly – “Po shkoj në tualet që të lexoj”.

Thomas Gasso – Para se të ekzekutohej me varje tha pasi s’ia kishin respektuar dëshirën e fundit, “Pse s’m’i thate pastat”.

2pac – i tha policit para se të vdiste, “Fuck you”.

James Brown – “Sot do të iki”, tha para se të shkonte të pushonte në shtëpinë e tij.

Karl Marx – “Fjalët e fundit janë për idiotët që nuk kanë thënë mjaftueshëm në jetën e tyre”.

Mbretëresha Maria Antonieta – “Më fal, nuk desha ta bëja” pasi i kishte shkelur këmbën atij që do ta ekzekutonte.

Churchill – “Jam kaq i mërzitur”.

Bob Marley – “Paraja nuk mund të blejë jetën”.
 
Mbretëresha Maria Antonieta – “Më fal, nuk desha ta bëja” pasi i kishte shkelur këmbën atij që do ta ekzekutonte.
Do ket qen gaforre ne horoskop ;).
Ne themi me fal per gjithshka.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.