Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thënia e ditës

Ndiqni rrugën tuaj, pa marrë parasysh se çfarë thonë njerëzit.

Karl Marx
 
Suksesi nuk eshte aksident.
Eshte pune, kembengulje, studim, mesim, sakrifice dhe me se shumti, dashuri per ate qe ben.

Pele
 
Suksesi vjen tek ata qe jane shume te zene duke e kerkuar ate.
Henry David Thoreau
 
Personi që shtiret si miqësor është më i aftë për të të lënduar, sepse ai të godet me shpatën e mirësisë dhe të plagos shpirtin me thikën e dashurisë...


326733986_722930192759614_7304201283280371852_n.jpg
 
Disa dyer nuk të hapen asnjëherë, thjeshtë, nuk janë të dobishme për ty që ato të hapen.
Disa njerëz largohen nga jeta jote, sepse janë vetëm faqe të caktuara e nuk janë libër i tërë!
Disa fjalë përfundojnë shpejtë, se tregimi për jetën tënde ende nuk ka filluar.
Disa dhimbje zgjasin, që ta kuptosh se rrugët e lumturisë tënde kalojnë mbi momentet më dhimbje.
Disa ditë të kalojnë dhe të sjellin pakënaqësi, po kuptoje se këto janë vetëm disa ditë e nuk janë jeta jote e tërë !

FB_IMG_1675161847957.jpg
 
If her love is true, she’ll simplify, not complicate.
 
Të pashë perfekt dhe kështu të dashurova, pastaj pashë që nuk ishe perfekt dhe të dashurova më shumë.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.