Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë ju ka mësuar forumi NeTeDy ?

Universiteti par ndurres ka qen para 3000 vjetesh
E kena trashgimi ??
Prz po kur tako cuna durrsi jasht ose tirone shqipnia mesme ne pergjithesi jane shum te rezervum se din cdo gjo ???? kurse loket jane garrumull e majn shum njoni tjetrrin ne e dum njoni tjetrrin po jo tjena afer ??
 
Prz po kur tako cuna durrsi jasht ose tirone shqipnia mesme ne pergjithesi jane shum te rezervum se din cdo gjo ???? kurse loket jane garrumull e majn shum njoni tjetrrin ne e dum njoni tjetrrin po jo tjena afer ??
Kema shiju e kena jetu si kena pas mundsi
Ne sfleshim te shpit e dashnoreve jo mo tflejm garrumull.
Jena cjna me namuz, kena turp me dal me brek ene para pasqyres, jo mo dalim para burrave t huj?
 
Kema shiju e kena jetu si kena pas mundsi
Ne sfleshim te shpit e dashnoreve jo mo tflejm garrumull.
Jena cjna me namuz, kena turp me dal me brek ene para pasqyres, jo mo dalim para burrave t huj?
?????? mor ijer i shok une me vete kur isha i ri ? mire qe pazar bonte robi shpis po ky kingu im filloj tu i thon si ke hekuros mire gjonat ????? prz rrradac kokes cohu mer plenaxhi se shyqyr na ka hap deren ?
 
?????? mor ijer i shok une me vete kur isha i ri ? mire qe pazar bonte robi shpis po ky kingu im filloj tu i thon si ke hekuros mire gjonat ????? prz rrradac kokes cohu mer plenaxhi se shyqyr na ka hap deren ?
???
Tjerve ja pastronin tavolinen e bukes minjt, ky paska dash t hekurosme??
 
???
Tjerve ja pastronin tavolinen e bukes minjt, ky paska dash t hekurosme??
Per zotin e modh po un ikja npun vija ndark ku dija gjo un e kishte myt fare ????? grosh ka pas mor njoni ams prz ?????? vinte grosha me autbuza me ven ???? garip ky tipi super lek po grosha tma nform daku thonte ?
 
Kom frik Se lypni perforcime anej ka kosova e gjyna mos u lodhni kot ??
Ke fryk ke drejte me pas fryke lale ???? edhe kosov marim perforcime se robt tone jane edhe ato ?

Po tkishim loz lojen pa mendime do ishte bokor mbeso ? @Rrelse & @Kulmi interpretojn ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.