Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Big Brother Albania Vip

Cfare te thuash per ata,dje kam pare nje fragment disa minutash,ishte humbje kohe kur njera hiqesh sikur pulat e kishin parfumosur dhe findet i kishte ne hava. Nje tjeter po uleriste pas nje endrre qe kishte pare,,imagjino te kalojn keta individ sprova reale ne jet??
Duke qen se jan artistet prisja te shikoja aty brenda dhe ndonje grimc morali,se di cfare mendova por e sigurt ajo qe pash dhe veprova ishte fikja e Tv.
 
Po psh kur e shef ate Kafshen Donaldin imagjino te kesh nje burr si ai ti Prish veshet te ben shur memece duke Bertitur ajo paloma po doli zot Shyqyr me e mira eshte ajo B**** i PlayBoy buerk
Aha,kush ishte kjo B..... se si njof fare.
Nuk ve ne diskutim qe jan shume te mbaruar dhe pa karakter shumica e tyre e kam cituar dhe me lart,thjesht fraza(probleme mendore) se kuptova ku hynte.
 
Aha,kush ishte kjo B..... se si njof fare.
Nuk ve ne diskutim qe jan shume te mbaruar dhe pa karakter shumica e tyre e kam cituar dhe me lart,thjesht fraza(probleme mendore) se kuptova ku hynte.
Po pra fraza e problemeve mendore ishte kjo ce e ceka une!
Bi… eshte ajo ce vie nga Italia ajo ce ben nudo ne PlayBoy
 
Po pra fraza e problemeve mendore ishte kjo ce e ceka une!
Bi… eshte ajo ce vie nga Italia ajo ce ben nudo ne PlayBoy
Nuk shikoj playboy ? nuk jam e informuar lidhur me Bi... ua kam len hamshorve ti bejn zoom ?
Sa per frazen me lart nuk e gjykoj te drejt mund te vendosen lloj-lloj epitetesh per personat e ndryshem por jo te etiketohen me ate lloj djagnoze.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.