Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

LGBT? TABU APO ....Dicka qe duhet pranuar gjeresisht ne shoqerin shqiptare!!

Hahahahahahahahhahahahaha oiii sa lot.
Po a the me lart qe meshkujt jane superior madje dhe shpresove qe shoqeria te mbetej patriarkale edhe per ca kohe. Nga na doli gjithe ky respekt tani??????
Apo mos valle kuptove qe jo te gjithe meshkujt mendojne si ty nga argumentet qe dha shoku jot.
Nuk e di se kujt i thone patriarkale nga anet e tua. Dhe po, te mbetet patriarkale edhe per ca vjet. Nuk po kerkoj mbeshtetje nga askush. Nuk me behet von se nuk jam ne nje mendim me mua, pune per ta. Ne gjithe kete moderrnizim te ruhet pak nga ajo familje patriarkale se nuk do te thot domosdoshmerisht grua e shtypur
 
Nese un shoh dike ne rruge e ndihmoj pa e pare cfar ka mes shaleve sme ben përshtypje a eshte femer a eshte mashkull.
Nese ti sdo ti japesh barazi po do te rrish ta analizosh analizoje.
Un se di nese ti ke problem me te kuptuar ose problem me te pranuar disa gjera qe jane ashtu si jane dhe per me teper eshte per te ardhur keq kur nje individ tenton te bej barazi dhe ti vazhdon jo po jam femer jo po goca xhajes tezes tende eshte femer... ehu shih e bej
Po mire e ke, vazhdo me aludime dhe interpretime...
 
Nese un shoh dike ne rruge e ndihmoj pa e pare cfar ka mes shaleve sme ben përshtypje a eshte femer a eshte mashkull.
Nese ti sdo ti japesh barazi po do te rrish ta analizosh analizoje.
Un se di nese ti ke problem me te kuptuar ose problem me te pranuar disa gjera qe jane ashtu si jane dhe per me teper eshte per te ardhur keq kur nje individ tenton te bej barazi dhe ti vazhdon jo po jam femer jo po goca xhajes tezes tende eshte femer... ehu shih e bej
E thashe qe ne fillim qe nuk pres ta kuptoje njeri. Ama reagova sepse eshte nje teme delikate sipas kendveshtrimit qe kam.
Kaq, juve faleminderit per konsideraten.
Me kujtuat permbajtjen e ketij forumi dhe u bera nostalgjike papritmas.
Mbremje te kendeshme gjithesesi.
 
@Socialdisexpert

Jo re jo se nuk e mban. Punojn dhe grat per kundrazi sh her kan dhe rrogen m t lart se burrat ose mbajn punen m mir se burrat q mund ta humbin per koh t tera..
Jo po e ma plaka grus ? spo flas per 1 rast ne 100 .. flasim ne pergjithesi pastaj ke dhe raste kur femra aborton.
Ca lloj femre e quan ate ti? Qe merr nje jete ?
 
Jo po e ma plaka grus ? spo flas per 1 rast ne 100 .. flasim ne pergjithesi pastaj ke dhe raste kur femra aborton.
Ca lloj femre e quan ate ti? Qe merr nje jete ?
Ose kur se di me ke e ka dhe kur behesh 1 vjec te ben roman ne fb per ditlindje duke te thene qe mami dhe babi u deshen shume dhe keshtu linde ti :D
 
Ajo e ngriti ne piedestal femren duke thene mban femijen n'bark .. dhe burri mban shtepin ne kurriz ?
Shtepine e mbajne themelet se mban burri.
Nje femer jeton e punon e madje rrit femijet edhe e vetme. Kurse ju nuk lani dot nje lavatrice me rroba se iu duket e veshtire.
 
Mbrema :D
Sa lule e bukur ne avatar :p
Do rikthej murgeshen se ma shpifin kto lulet por spo e gjej n gallery ??? se di ca m kapi q e hoqa... M tha @ANABELA ste gjujn ty meshkujt serijozisht se i tremb me foton dhe un vura foto q ben t mendojn se jam e embel ? ohhhiii
 
Jo po e ma plaka grus ? spo flas per 1 rast ne 100 .. flasim ne pergjithesi pastaj ke dhe raste kur femra aborton.
Ca lloj femre e quan ate ti? Qe merr nje jete ?
Po e aborton, sepse del nje burre me shume logjike dhe e perdhunon ne mes te rruges e le shtatzane. Ti si do veproje? Do e mbaje? Pyes kot se e di pergjigjen.
 
Shtepine e mbajne themelet se mban burri.
Nje femer jeton e punon e madje rrit femijet edhe e vetme. Kurse ju nuk lani dot nje lavatrice me rroba se iu duket e veshtire.
Po kto i ke par ne filma te keqen? Ta citova dhe me lart qe po flasim ne pergjithsi jo ne raste te kafshuara ☺
 
Do rikthej murgeshen se ma shpifin kto lulet por spo e gjej n gallery ??? se di ca m kapi q e hoqa... M tha @ANABELA ste gjujn ty meshkujt serijozisht se i tremb me foton dhe un vura foto q ben t mendojn se jam e embel ? ohhhiii
Murgeshat i kam qef, me duken hot :p
Fiksime nga femijeria mos na i ver re :p

Pa nderroje nje here avatarin
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.