Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Presim vetem pergjigjet te gabura?

Do martohemi bashke pastaj te ndahemi e te behemi shoke apo i rash larg?(shaka)
Pse kur nje njeri ndahet sepse nuk shkon marredhenja jo se nuk mund te kuptohen si shok hmmm
 
Ndoshta largohesh se nga mosbesimi ke frik, por ndodh qe te dashurosh friken tende!
 
Meshkujt dhe femrat nuk jan krijuar per te qen thjesht shoke.
Me teper ska nevoj te diskutosh.
 
Meshkujt dhe femrat nuk jan krijuar per te qen thjesht shoke.
Me teper ska nevoj te diskutosh.
Po por smund ti kesh te gjith me teper 1000 shef 100 njef 10 takon 1 Dashuron kshtu qe tjetren mbesin shok hmmm.
 
Nuk ka dashuri më të bukur kur fillon nga miqësia..
 
Po por smund ti kesh te gjith me teper 1000 shef 100 njef 10 takon 1 Dashuron kshtu qe tjetren mbesin shok hmmm.
Ketu ti po flet per respektin.
Edhe ata qe jan te dashuruar e sidomos ata te martuar prej vitesh, kur shohin apo kan kontakte me femra u shkon mendja per tia lypur. Shumica nuk e bejn se e din qe do marrin jo dhe nuk e bejn per shkak te ambjentit apo rrethanave ne te cilat jan.
Ai qe ty te thot te kunderten te rren fort.
Ndaj ne nuk duam qe femra te takoj meshkuj te tjerer kur lidget me ne
 
Une ashu e kam nis me nusen tim nga bankat e shkolles ? kur shof nai here fotot qe jam i vogel i them po ti ku je ktu o jet ajo qesh se mduket sikur kom lind me ty i them ??
Prz ska me mire?
ashu me ndodhi me nje Goce e takova u bem miq e kur i thash me pelqe dhe dua qe Miqesine ta kthejme ne Dashuri tha yyy qen i keq ( shaka) me tha miqesia nuk krhehet ne dashuri??
 
Prz ska me mire?
ashu me ndodhi me nje Goce e takova u bem miq e kur i thash me pelqe dhe dua qe Miqesine ta kthejme ne Dashuri tha yyy qen i keq ( shaka) me tha miqesia nuk krhehet ne dashuri??
Miqesie ose dashuri ose sbohesh mo nji hga kto eshte ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.