• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

A i Jepeni Plotesishte Partnerit/es ne shtrate??

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,351
Mosha
27
Mayada ahahahahahahahhahahaha jo pjes pjes maj te teren???
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
Administrator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
1,215
Mosha
24
Prit ta pys i her..
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
Administrator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
1,215
Mosha
24
Eniueda aha qeke e virgjer dmth ?????
Hahahahahahahahahahahahahagagahahahhahaha o pikaaa tyyy po dhe po ishte e virgjer i lumt mojjj ku ka t virgjera sot :p
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,351
Mosha
27
Sara ske ke pyet maj pytja eshte per te dy keshtu qe ti cfare ben ????
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
Administrator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
1,215
Mosha
24

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,351
Mosha
27
Sara ahhahahahhahhaaahha epo po qe e virgjer ala se ka ndje shijen kjo keshtu qe so per kte kjo tem ??????
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
Administrator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
1,215
Mosha
24
Sara ahhahahahhahhaaahha epo po qe e virgjer ala se ka ndje shijen kjo keshtu qe so per kte kjo tem ??????
Hahahahahah sa esht sa ta provoj i her dhe e do perher
 
Top