• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cfare Ju Emocion Me Shume ?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Moana

Founder #Shqiperia
Staff member
Administrator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
502
Location
Roma
Emocionet jane te ndryshme,ne kohe,ambjent etj.Emocionohem kur shoh gjeste bamiresie,humanizem dhe shume dashuri qe ju falet femijeve neper qendra te ndryshme si jetimore apo rehabilitimi.Emocionohem dhe kur nje person arrin te kaloje e te shkele mbi problemet apo varesite si droga alkoli e bixhozi.Emocionohem kur adoptohet nje kafshe dhe i jepet nje strehez..muzika eshte e fundit por jo me pak e rendesishmja.
 

Gone_With_The_Wind

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
501
Edhe une jam ne pergjithsi shume emotionale, mirpo kam filluar te ndaj gjerat dhe te stabilizohem.
Ne situacione te veshtira gjithmon ruaj qetesi dhe e kam cdo gje ne kontroll!
Kete ndoshta e kam edhe nga ana Professionale, se cdo dite ballafaqohem me situata dhe tematika te veshtira dhe si te fillojn te me udheheqin Emotionet me mori lumi :)
Nga ana professionale duet te perdor logjiken, mirpo nuk them se ato Raste me len te ftohte.
Ka momente nga ana njerzore do kisha reaguar ndryshe, mirpo sme lejon profesionaliteti.
 

Miranda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
4,411
Mosha
23
Un jam shum emocionale,madje ka raste kur qaj edhe per nje fund filmi te trisht.
Me emocionon muzika,hena edhe macet.
Me vjen te qaj nese i ndodh dicka e keqe macokut tim :p
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
Ikja e këtyre antarëve që dua më jep trazira emocionale.
 

Miranda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
4,411
Mosha
23
Fundet e lumtura neper filma.
Jo fundet qe veshin grate :D.
 

Alda27

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
537
Mosha
28
Kur me bejn dhutata... Si flori darka profume dhe rroba ?????
Shaka... Emocjonohem vetem x familjaret... X cdo gje tjeter hic fare!!!
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Te qeshurat e saj me bejne te enderroj lol
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
krahet e atij
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,588
Prezenca e nji personi me kyc gojen :) shyqyr qe se kam prane :)
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
icardi e ka kete magji, sa here shenon me emocionon.
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,588
Flasim nr fund te ndeshjes :D
 
Top