• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfare Ju Emocion Me Shume ?

Moana

Founder #Shqipêria
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
Princesha Forumit
IRC STAFF
Mesazhe
507
Emocionet jane te ndryshme,ne kohe,ambjent etj.Emocionohem kur shoh gjeste bamiresie,humanizem dhe shume dashuri qe ju falet femijeve neper qendra te ndryshme si jetimore apo rehabilitimi.Emocionohem dhe kur nje person arrin te kaloje e te shkele mbi problemet apo varesite si droga alkoli e bixhozi.Emocionohem kur adoptohet nje kafshe dhe i jepet nje strehez..muzika eshte e fundit por jo me pak e rendesishmja.

Gone_With_The_Wind

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
963
Edhe une jam ne pergjithsi shume emotionale, mirpo kam filluar te ndaj gjerat dhe te stabilizohem.
Ne situacione te veshtira gjithmon ruaj qetesi dhe e kam cdo gje ne kontroll!
Kete ndoshta e kam edhe nga ana Professionale, se cdo dite ballafaqohem me situata dhe tematika te veshtira dhe si te fillojn te me udheheqin Emotionet me mori lumi :)
Nga ana professionale duet te perdor logjiken, mirpo nuk them se ato Raste me len te ftohte.
Ka momente nga ana njerzore do kisha reaguar ndryshe, mirpo sme lejon profesionaliteti.

Natta

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,386
Un jam shum emocionale,madje ka raste kur qaj edhe per nje fund filmi te trisht.
Me emocionon muzika,hena edhe macet.
Me vjen te qaj nese i ndodh dicka e keqe macokut tim :p

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,981
Ikja e këtyre antarëve që dua më jep trazira emocionale.

Alda27

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
818
Kur me bejn dhutata... Si flori darka profume dhe rroba ?????
Shaka... Emocjonohem vetem x familjaret... X cdo gje tjeter hic fare!!!

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,981
krahet e atij

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,981
icardi e ka kete magji, sa here shenon me emocionon.