• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Mirmjesi

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,407
Du mw.ndrru nick ne forum kujt duhet me I trokit ndere ? Ne eshte e mundur dua te vendos nickname Diabolicum flm ne.tmira e ngzime ua.kthefshim me.respekt e dashuri
NGA UNE per ju
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alda27

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
537
Mosha
28
Du mw.ndrru nick ne forum kujt duhet me I trokit ndere ? Ne eshte e mundur dua te vendos nickname Diabolicum flm ne.tmira e ngzime ua.kthefshim me.respekt e dashuri
NGA UNE per ju
😂😂😂😂😂😂 ojjjjiiii sa kam qeshuuur... Tani e lexova... 😂😂😂😂
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,310
E ri ti fiksimaxhije te disha me shkrujt aq.mire un kisha sfidu dritero agollin nuk.kisha hy nforum tutkune
 

Alda27

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
537
Mosha
28
Ooo derdemen ... Po sdin me shkrujt dhe hyn n forum...??? Ske t drejt😜😜😜
Shaka lali... Naten.. Po fle naninani... Naten dhe ti
 
Top