Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Njihuni me ishullin më të bukur në botë për vitin 2021

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Shumë afër Shqipërisë, njihuni me ishullin më të bukur në botë për vitin 2021!​



12-2.jpg


Milos është shpallur ishulli më i bukur në botë dhe Europë për vitin 2021, nga revista amerikane “Travel + Leisure”.

Në vendin e dytë u pozicionua ishulli Folegandros, ndërkohë që në kategorinë “20 ishujt më të mirë në Evropë” Greqia fitoi pjesën më të madhe.

Me rastin e shpalljes së çmimeve të këtij viti, redaktorët e revistës theksojnë se Milos fitoi falë banorëve të tij miqësorë, të cilët mirëpresin vizitorët duke i inkurajuar ata të eksplorojnë fshatrat piktoreskë, tavernat e shkëlqyera etj, ndërsa shtojnë gjithashtu se mund të njihet edhe për shkak të statujës së Afërditës.

Milos ofron mundësi të shumta akomodimi, shpërblim-fitimi i kantinave, marrja e rrezeve të diellit në shkëmbinjtë vullkanikë, zhytja me ujë në shpella dhe më pas darka në restorante të shkëlqyera.



milos-1.jpg




086218b2ac4369b7cefd2acbee0be8b1_L.jpgmilos-island-1920.jpgmilos.jpgDJI_0265.jpg0001629_milos.jpeg0_Where_to_Stay_in_Milos_Greece_Best_Areas__Hotels.jpg



Top Channel
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.