• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Pytje rreth forumit?

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,759
Location
127.0.0.1
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,759
Location
127.0.0.1

The-Cook

Account Is Deactivated Fuck off and Goodbye
I Rregjistruar/e
Mesazhe
403
Lol fb Twitter e tgjitha kan opsion me delete account forum shqiptart u stucked for live:D
 

Zana

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,229
Per cfare problemi e ke fjalen?

Nese nuk te del foto profilit vendose nga e para :)
Prb teknik ... nuk te le qe te postosh neper tema , ose te vesh foto .. te del ai mesazhi acarues ( ops we run into a prb ) : p
  • Te ben sign out , shpeshhere
  • Edhe vete Temat Nuk me ngjajne in the right order, kur shkruajme , jane lemsh & very very slow
 

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,759
Location
127.0.0.1
Lol fb Twitter e tgjitha kan opsion me delete account forum shqiptart u stucked for live:D
Nuk ndryshohen rregullat se dikush antarsohet sot. Kshu jan bere qysh ne fillim\

Prb teknik ... nuk te le qe te postosh neper tema , ose te vesh foto .. te del ai mesazhi acarues ( ops we run into a prb ) : p
  • Te ben sign out , shpeshhere
  • Edhe vete Temat Nuk me ngjajne in the right order, kur shkruajme , jane lemsh & very very slow
Kuptoj, une po punoja ndaj mund te te dali ai error. Besoj se tani eshte ok :)
 

Zana

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,229
Nuk ndryshohen rregullat se dikush antarsohet sot. Kshu jan bere qysh ne fillim\


Kuptoj, une po punoja ndaj mund te te dali ai error. Besoj se tani eshte ok :)
I don’t know let’s see

It doesn’t allow me emojis from the fone anymore , it doesn’t display them ?
 

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,759
Location
127.0.0.1
I don’t know let’s see

It doesn’t allow me emojis from the fone anymore , it doesn’t display them ?
E kuptova qe di anglisht, por eshte mire te flasim shqip :)
Mund ta provosh tani sepse e sistemova.
 

Zana

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,229
E kuptova qe di anglisht, por eshte mire te flasim shqip :)
Mund ta provosh tani sepse e sistemova.
Kjo per arsye qe jam nga tel, edhe e kam me kollaj ne english Dhe isha ne nxitim.. nuk ka te beje me gje Tjeter .

Alright let’s test it out 🧐

🙃
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
10,392
Mosha
26
Location
Tiranë
@molecule të lumshin duart:)
Mua më duket më i shpejtë dhe me opsione më të bukura se më parë🤗
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,216
E bete me interesant tani qe une do ikja?!
Pfffff
🤪🤪🤪🤪🤪
 

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,759
Location
127.0.0.1
Nuk kam ndonje pyetje, por erdha me bo nje kompliment ndaj patriotit tim :p
@molecule urime dhe me nje nuse te mire insh 😜😜
Patriot, mbohet qefi qe ju ka pelqy te gjithve :)
 

Zana

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,229
Me bejne syte mua ....apo dikush luan me accounts k'tu ? :unsure:
 
Top