Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa i frekuentoni lokalet e nates?

U bo kohe zakonisht kam pas shku cdo fund jave kudo ndodhesha
Sidomos neper vende ku kishte muzik te mire live (kryesisht rock etc)
Por s'di tashi sikur shoh te njejtet njerez pamvarsisht ku shkoj pastaj ne Shqiperi e kan menjen me sh me u hap shpatllash se me shiju realisht naten jashte me shoqeri ose edhe vetem
Kshu qe te neveritet ambienti
 
Po kur ke qen afersisht te mosha ime,te kan terhequr ndonjeher? Se mua fare dhe te gjithe habiten qe ne kte moshe sdua ashtu😅
Kam qen e martuar ne moshen tende, kur isha pak me e vogel nuk me linin prindrit por as nuk ja kisha iden se cfare jane 😂
Po ti shijoje pak tani qe je beqare mi dreq 😜
 
Kam qen e martuar ne moshen tende, kur isha pak me e vogel nuk me linin prindrit por as nuk ja kisha iden se cfare jane 😂
Po ti shijoje pak tani qe je beqare mi dreq 😜
Bohhh ca fati paske patur😂😂
Te plasi ty shko dhe tani une ktu ne gjermani kam par gra 50 vjece shkojn e jo me ti goce e re.
Se di te them te drejten skam terhqje fare se mdkt sikur do rri si hu kot e do pi,se per te kercyer sja them une😂
Ah po dhe do te qepen kta "londinezat"😂😂
 
Bohhh ca fati paske patur😂😂
Te plasi ty shko dhe tani une ktu ne gjermani kam par gra 50 vjece shkojn e jo me ti goce e re.
Se di te them te drejten skam terhqje fare se mdkt sikur do rri si hu kot e do pi,se per te kercyer sja them une😂
Ah po dhe do te qepen kta "londinezat"😂😂
Tani nuk me terheqin me 😘
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.