Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Thojini fjalë dashurie njëri -tjetrit.

The Joker

My heart it's black 🖤🖤
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 4, 2021
Mesazhe
3,027
Pëlqime
2,393
Pikë
113
Te rrapi ne mashkullore ta bente @The Joker me dore hajde rrim nja dy tri ore te kapesh llampen me dore...
 

Alea

Super Moderator
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
12,375
Pëlqime
17,520
Pikë
113
A tja thrm dikujt apo thjesht fjal dashurie?!👀
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top