Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fjale te pista /femra pa sharm/meshkuj te paedukate

Personalisht me duket lezetshem kur nje femer here pas here perdor ndonje fjale "te piset",me ben shume per te qesh.Sa per te huajt nuk mendoj se nuk shajne.Po te degjosh italianet 1 ne 3 fjale e kane "cazzo" dhe anglishtfolesit "fuck".Ndoshta per veshin tone tingellon ashper kur shahet shqip,po ky eshte problem tjeter.
 
I perdor masivisht kur jam nervoze. Ama nese i perdor do te thote qe eshte grada maksimale ose e nervave ose e neverisë nga sjellja apo gjestet e dikujt. Pastaj sa per edukaten ndaj femijes apo familjes nuk kam pare e degjuar ndonje nënë te mesoje femijet me fjalor vulgar ose te flase larë e palarë perpara tyre. Referuar gjithmone mases me te madhe. Femijet fjalorin e piset e adaptojne kryesisht ne momentin qe hedhin hapin per te dale nga dera e shtepise. Dhe sa per te huajt nuk eshte fare po fare e vertete qe nuk i perdorin. I ke kudo. Vetem hidhi nje sy filmave amerikane ose italiane ( permend keto vende sepse kultura e tyre ka influence te gjere ne vendin tone).
Ti je nena vulgariteti modern :p
PS:po u merzita e bej balt se jam tip impulsiv ? ?
 
Sot gocat shajn me mire se cunat leshtu duhet me thene avash mi mi gra se ka cuna ktu ? hee bela me shajti nje femer sot dhe ngela pa mend dhe e e vetmja fjale qe i thash ishte "e poshter nuk merrem me 13 vjecaret une " ?
 
Sot gocat shajn me mire se cunat leshtu duhet me thene avash mi mi gra se ka cuna ktu ? hee bela me shajti nje femer sot dhe ngela pa mend dhe e e vetmja fjale qe i thash ishte "e poshter nuk merrem me 13 vjecaret une " ?
Me lot ???????t paska knu mir lale ???
 
@Pinki me ka thene dy here
r o p t
o Passion

ku ti kesh
ti kesh mire ?.

Ta quaj te paedukate une Pinkin ??
Nooooooooooooooo nooooooo :lolx:
Jallaaaaa ????un kur arrij te them r o b t e them fjalin e plot more djale ???????
 
Ska fjale te pista, osh gjuha e piste, nven te fjales by^the duhet ta kishin bo sfungjer me forme
 
Pra ta mendosh nji fjal te "piset" edhe mos ta thuash esht edukat dhe kur e thua je i paedukat ? ? se kuptoj
 
Femra kur flet piset sikur t eksiton ene kur t shan ?
 
Unë ngordh kur shoh femra që shahen nëpër virtualitet
Adrenalinë??
 
Nuk shikoj ndonje ndryshim mes mashkullit dhe femres ne k’te rast pervecse mentalitetit.

Ato tipa dhe tipe qe nuk durohen dot Jane ato qe lepihen pas te gjitheve dhe genjeshtaret ...jo k’to qe cenohen apo ofendohen.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.