Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fjale te pista /femra pa sharm/meshkuj te paedukate

Po sesht paragjykim si ka lezet edhe pik End of Story

Dmth ndan po te njentin mendim dhe paragjykim edhe per femrat ne forum qe pijne cigaren?

Tani I ka Apo nuk I ka lezet
.... jo te tere mendojne kshu si ti . ?
 
Dmth ndan po te njentin mendim dhe paragjykim edhe per femrat ne forum qe pijne cigaren?

Tani I ka Apo nuk I ka lezet
.... jo te tere mendojne kshu si ti . ?
Nuk thash qe pin cigaren qe e pin rruges duke hecur
 
Nuk thash qe pin cigaren qe e pin rruges duke hecur

Ok regardless.. se Brenda rralle ndonje e pin cigaren sot , perjashta e pijne shumica ? dhe nuk ka rendesi kjo ... por qe ta rregulloj pyetjen Taman .?

Dmth ndan po te njentin mendim dhe paragjykim edhe per femrat ne forum qe pijne cigaren ne rruge duke ecur ? ?
 
Ok regardless.. se Brenda rralle ndonje e pin cigaren sot , perjashta e pijne shumica ? dhe nuk ka rendesi kjo ... por qe ta rregulloj pyetjen Taman .?

Dmth ndan po te njentin mendim dhe paragjykim edhe per femrat ne forum qe pijne cigaren ne rruge duke ecur ? ?
Ca rendesia ka per femrat e forumit mua sme pelqen kjo qe jo femre forumit te jet por edhe femer nga marsi njisoj e kam mendimin
 
  • Pëlqej
Reactions: .
Ca rendesia ka per femrat e forumit mua sme pelqen kjo qe jo femre forumit te jet por edhe femer nga marsi njisoj e kam mendimin

Ka shume rendesi sepse Mesa lexoj nuk te shpifen komentet ha ha e hi hi me to lart e poshte ...nderkohe qe Ke edhe k’te mendim dhe paragjykim per to .. kontradiktore kjo .
 
Ka shume rendesi sepse Mesa lexoj nuk te shpifen komentet ha ha e hi hi me to lart e poshte ...nderkohe qe Ke edhe k’te mendim dhe paragjykim per to .. kontradiktore kjo .
Ste kuptova
 
Paska ngjare nga daja se edhe daja asgje nuk kupton . ?

E lashe e lashe... se ju bien puplat juve akoma pa nisur nje diskutim.. imagjino debatet pastaj . ?
 
Per mua eshte e cuditshme gjer e neveritshme se si nje vajze mund te flase fjale te pista, gjer e papranueshme.
Dhe cuditem kur disa e quajne zgjuarsi!!!
Eshte gjeja me e lehte qe mund te besh, por te gjithe duhet ta dine se te komandosh gojen do mend, e te kesh mend duhet te komandosh veten!
 
Paska ngjare nga daja se edhe daja asgje nuk kupton . ?

E lashe e lashe... se ju bien puplat juve akoma pa nisur nje diskutim.. imagjino debatet pastaj . ?
Avash moj avash o suzi..
Ku ke diskutu ndonjehere me mua ti apo po me ngaterron me ndonje ktu?
Leji pordhet aman..
 
Paska ngjare nga daja se edhe daja asgje nuk kupton . ?

E lashe e lashe... se ju bien puplat juve akoma pa nisur nje diskutim.. imagjino debatet pastaj . ?
Nuk e dij un per ato qe pin cigare ne rrug as nuk i kam par ndo1 her edhe nuk thash qe nuk i urrej ato qe e bejn personalisht thiesht urrej veprimin
 
Nuk e dij un per ato qe pin cigare ne rrug as nuk i kam par ndo1 her edhe nuk thash qe nuk i urrej ato qe e bejn personalisht thiesht urrej veprimin

Reflekto me veten tende .. se une pshm ja k’to gjera i kam shume inat ... a i lexon postimet me lart ? Nese dikush pshm ka ate mendim per mua qe kam pordhe jam mendjemadhe e neveritshme etj etj etj me mire mos me fol fare se me ben si skuth/e .. dhe kjo eshte gje shume e ulet ne shoqeri .
 
Reflekto me veten tende .. se une pshm ja k’to gjera i kam shume inat ... a i lexon postimet me lart ? Nese dikush pshm ka ate mendim per mua qe kam pordhe jam mendjemadhe e neveritshme etj etj etj me mire mos me fol fare se me ben si skuth/e .. dhe kjo eshte gje shume e ulet ne shoqeri .
Edhe ti thell thell bie dakort me mua qe nuk i shkon femres te pij cigare rruges mund ti shkoj,ne kafene ne restorente ku do tjeter por jo rrugve
 
Reflekto me veten tende .. se une pshm ja k’to gjera i kam shume inat ... a i lexon postimet me lart ? Nese dikush pshm ka ate mendim per mua qe kam pordhe jam mendjemadhe e neveritshme etj etj etj me mire mos me fol fare se me ben si skuth/e .. dhe kjo eshte gje shume e ulet ne shoqeri .
Un ste njoh ty qe te them si je mendjemadhe ose tjr po te thosha ather do quhesh paragjykim
 
Edhe ti thell thell bie dakort me mua qe nuk i shkon femres te pij cigare rruges mund ti shkoj,ne kafene ne restorente ku do tjeter por jo rrugve

Jo aspak ... madje as qe me ka vajtur ne mendje ndonjehere kjo gje ? dhe as qe arrij qe Ta kap thelbin e k’saj qe thuan ti .. sikur rruget Na qenkan ndonje turp I madh .

Me fal por ku jeton ti ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.