Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Femrat jane te lezetshme kur...

??
 
Une s’kam as dhjam as celulit ti thua e shendosh hec merru vesh ??‍♀️
ke strukturen kockore te gjer kofshet nga mrena i ke te bashkuara posht supeve nga para nuk i ke pa gropa belin nuk e ke te holle :) kjo esht miss :D je e lezece ?? kjo po nese je ajo ne foto gjithmon :D
 
ke strukturen kockore te gjer kofshet nga mrena i ke te bashkuara posht supeve nga para nuk i ke me gropa belin nuk e ke te holle :) kjo esht miss :D je e lezece ?? kjo po nese je ajo ne foto gjithmon :D
Belin e holle se kam une??‍♀️??‍♀️??‍♀️Ik o cun se e teprove sdini me bo as shaka.
 
ashtu thi thua ti e lejm :D rri me kemb ne toke nuk je miss :p
Je shum mashkull acarues dhe tinzar dhe llafazan (aspak burreror) . Me kete sjellje qe ke nese gjith cunave u dilja ne kamer vec ty do zgjidhja mos te dal. Dhe nuk eshte ceshtja tek une se ke femra ne jete reale por ta dish per veten tende, s’di te sillesh me femrat. Faji im qe jap repsekt aty ku nuk duhet. Te pershendes
 
Je shum mashkull acarues dhe tinzar dhe llafazan (aspak burreror) . Me kete sjellje qe ke nese gjith cunave u dilja ne kamer vec ty do zgjidhja mos te dal. Dhe nuk eshte ceshtja tek une se ke femra ne jete reale por ta dish per veten tende, s’di te sillesh me femrat. Faji im qe jap repsekt aty ku nuk duhet. Te pershendes
bukurija qeka pika jote e bobet :) ta paskan gjet mir emertimin barovo atij e paska kuptu piken e dobet :p
 
bukurija qeka pika jote e bobet :) ta paskan gjet mir emertimin barovo atij e paska kuptu piken e dobet :p
Po e bukur jam . Pika ime e dobet eshte realizmi dhe dikush e hedh posht kete qe kam. Ti je mesuar me femra pa forma 1.50 te gjata ca faj kam une
 
Po e bukur jam . Pika ime e dobet eshte realizmi dhe dikush e hedh posht kete qe kam. Ti je mesuar me femra pa forma 1.50 te gjata ca faj kam une
he pra me co nje foto qe dukesh tamam preje koken te them nese ke deshir te shkosh per miss ta jap fiks mendimin tim se ke foto nuk dukesh mire :p
 
he pra me co nje foto qe dukesh tamam preje koken te them nese ke deshir te shkosh per miss ta jap fiks mendimin tim se ke foto nuk dukesh mire :p
Pse duhet te bind nje mashkull virtual per mua qe jam e mire dhe kam trup te mire kur s’kam interes ta takoj kurr? Po deshe beso, fundja per vete jam e mire jo per ty
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.