Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kur u Rritet Cili Prind Ishte Me i Ashper Me Ty??

Mami çdo ditë ?
Babi shum i ashpër por vetëm kur e tepronim vërtetë.
 
Kur u rrita nuk ishin me te ashper me mua...isha une i ashper me ta ?
Kur isha i vogel me teper ime më ...per cdo gje ma nxinte jeten.
Ai pastaj im atë, rralle merrej me mua, por ama kur e bente pas nje jave me iknin xixat nga syte ?
 
as mamaja e as babaj sishin te eger me dore betohen qe sme kan prekur aman sa i perket mjeteve rrethanore tipit hokllai zorr haleje shapke bisht fshese…. Eh sa te aferm qe ishim vinte darka sna nxinte chumi pa u ber njesh me njeren nga mjetet rrethanore te lartpermendura
 
asnjani vallahi kam pas ni problem shendetsor mrrishin krejt per ??u sherova eee nisen tu ndryshu ?ama rrall her qe jam rreh kahtu me naj shpull boks tvogel
 
Si boni e ju sbesoj tkeni arrit ne ate pike sa kur vinte mbremja pa u rraf… i shkonte prindit ke dera gjumit cdo gje ne rregull andej? Thjesht per tja kujtuar
 
Kush ska provu.
Thuper thane.
Mbytese mizash.
Shkopin e byrekut.

Ska pas femijeri te bukur ?
 
Babi ka qen ai qe me ka vu kufij dhe ala eshte,por un jam pika e dobet e ti,dhe me mua ka lshu pe me shum se me tjert,dmth e kam koruptu me dashni ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.