Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çmimet Aktuale

xhaxhi @Pepsi meqe jemi dhe te ushqimet ketu plus ti je kuzhinier i mire doja te pyesja
A shkon salmoni me pesto? mos rrezikoj kot une?
Jo!
Paataj ka disa lloj pestosh

Nqs e ke fjalen ate tradicionalen, borzilok, arre, vaj ulliri, jo.
 
Une psonis vetem kur i shikoj me ulje mbushem 200€ e bje rehat per 1 muaj ??
Fruta,perime,qumësht dhe bukë jan të paktën të përjavshme ?
Çmimet jan ngrit në gjith dynjanë ti spaske msr vesh gjë
Pasunare ?
 
Fruta,perime,qumësht dhe bukë jan të paktën të përjavshme ?
Çmimet jan ngrit në gjith dynjanë ti spaske msr vesh gjë
Pasunare ?
Dukena ne familjaret
Bim n sy direkt
 
Pesto nuk ka aciditet?
Jan disa lloj acidesh panko
Nuk ka te duhurin per samlonin
Spo flas per acidet e arres e vajit te ullirit
Thjesht nuk pershtaten.(per mendimin tim)
 
Jan disa lloj acidesh panko
Nuk ka te duhurin per samlonin
Spo flas per acidet e arres e vajit te ullirit
Thjesht nuk pershtaten.(per mendimin tim)
Une kuzhinier amator jam , nuk e di sa profesionist je . Gatuaj ndonjihere per qejf dhe kam dore gatimi , por kjo eshte pasoje e eksperiecave jetesore qe kam pasur.... kam jetuar shume kohe vetem. S po te kundershtoj , thjesht po perpiqem te mesoj nga ty , per faktin qe te shoh qe hedh gatime ne forum.
 
Une kuzhinier amator jam , nuk e di sa profesionist je . Gatuaj ndonjihere per qejf dhe kam dore gatimi , por kjo eshte pasoje e eksperiecave jetesore qe kam pasur.... kam jetuar shume kohe vetem. S po te kundershtoj , thjesht po perpiqem te mesoj nga ty , per faktin qe te shoh qe hedh gatime ne forum.
Tgjith amator jena
Po ktyre ene mu mpelqen kur mbojn qejfin e mthon kuzhinjer✌
 
Fruta,perime,qumësht dhe bukë jan të paktën të përjavshme ?
Çmimet jan ngrit në gjith dynjanë ti spaske msr vesh gjë
Pasunare ?
Une buke nk ha e nk mar shpesh qumesht e mar me shumic fruta perime ne pazar cdo te merkur sjam shtrenjt ?
 
Tgjith amator jena
Po ktyre ene mu mpelqen kur mbojn qejfin e mthon kuzhinjer✌
A s di gje daku. Une s ta tjashe as per te bere qejfin e as per keq. Ne familjen time , te djelave gatuaj une ... eshte bere si ritual, pergjithesisht peshk. Shoh receta ne youtube dhe i bej ,po s jam keq ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.