Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A do martoheshit me nje djale/vajze te virgjer??

E para mos gjyko cfare lexon..
E dyta ... qellim quhet edhe kalimi i kohes se lire ...
E treta , as me ben pershtypje kush hyn e kush del ne forum .
E vetmja gje qe urrej ...po sinqerisht me bem per te vjelle dhe qe une s do e beja kurre .. eshte prezantimi i anetareve me nickname tjeter e per me teper kur bejne si interesante dhe fshehin fytyren virtuale . Une personalisht , ti vajze e dashur , kam bere aq shume ngaterresa neper forume per aq kohe sa jam , sa nuk e kam pasur kurre problem te perfaqesoj veten time , sepse realisht as krenohem e as me me vjen turp per personalitetin tim .. qofte edhe idiot , qe kam shfaqur neper forume . Ajo qe vertet urrej e me ben per te vjelle virtualisht , eshte idea e te mbuluarit dhe fshehjes te personazhit virtual . Je dikush dhe je prezantuar si dikush ... epo shafaqu ai/ajo qe ke prezantuar veten qe ne fillim ... je dikush qe fsheh fytyren .. nga une ke nje big fuck off .
Besoj u kuptuam !
Yyyyyyyy puku puku
 
E para mos gjyko cfare lexon..
E dyta ... qellim quhet edhe kalimi i kohes se lire ...
E treta , as me ben pershtypje kush hyn e kush del ne forum .
E vetmja gje qe urrej ...po sinqerisht me bem per te vjelle dhe qe une s do e beja kurre .. eshte prezantimi i anetareve me nickname tjeter e per me teper kur bejne si interesante dhe fshehin fytyren virtuale . Une personalisht , ti vajze e dashur , kam bere aq shume ngaterresa neper forume per aq kohe sa jam , sa nuk e kam pasur kurre problem te perfaqesoj veten time , sepse realisht as krenohem e as me me vjen turp per personalitetin tim .. qofte edhe idiot , qe kam shfaqur neper forume . Ajo qe vertet urrej e me ben per te vjelle virtualisht , eshte idea e te mbuluarit dhe fshehjes te personazhit virtual . Je dikush dhe je prezantuar si dikush ... epo shafaqu ai/ajo qe ke prezantuar veten qe ne fillim ... je dikush qe fsheh fytyren .. nga une ke nje big fuck off .
Besoj u kuptuam !
Nuk po e lexoj te gjithe postimin tend sepse esht humbje kohe…..
Un jam kjo qe jam dhe ti smund te gjykosh nickun tim kur nuk ke as iden me te vogel se kush jam une. Sepse un kjo jam dhe nuk fshihem apo ndryshoj emra sic ke lartpermend ti. Me vjen mire qe tw vura ne levizje ✌️✌️✌️
 
Nuk po e lexoj te gjithe postimin tend sepse esht humbje kohe…..
Un jam kjo qe jam dhe ti smund te gjykosh nickun tim kur nuk ke as iden me te vogel se kush jam une. Sepse un kjo jam dhe nuk fshihem apo ndryshoj emra sic ke lartpermend ti. Me vjen mire qe tw vura ne levizje ✌️✌️✌️
Te rekomandoj mos ta lexosh ... be happy ?
 
E para mos gjyko cfare lexon..
E dyta ... qellim quhet edhe kalimi i kohes se lire ...
E treta , as me ben pershtypje kush hyn e kush del ne forum .
E vetmja gje qe urrej ...po sinqerisht me bem per te vjelle dhe qe une s do e beja kurre .. eshte prezantimi i anetareve me nickname tjeter e per me teper kur bejne si interesante dhe fshehin fytyren virtuale . Une personalisht , ti vajze e dashur , kam bere aq shume ngaterresa neper forume per aq kohe sa jam , sa nuk e kam pasur kurre problem te perfaqesoj veten time , sepse realisht as krenohem e as me me vjen turp per personalitetin tim .. qofte edhe idiot , qe kam shfaqur neper forume . Ajo qe vertet urrej e me ben per te vjelle virtualisht , eshte idea e te mbuluarit dhe fshehjes te personazhit virtual . Je dikush dhe je prezantuar si dikush ... epo shafaqu ai/ajo qe ke prezantuar veten qe ne fillim ... je dikush qe fsheh fytyren .. nga une ke nje big fuck off .
Besoj u kuptuam !
Boooo gjith ktë hartim?
 
Ne cilen pik ka folur drejt?? Sepse ai eshte duke me akuzuar sikur fshihem me nicname tjeter…… ja pra kjo eshte mirpritja tipike e ktij shokut qe as me njeh dhe as e njoh
E kisha per pjesen qe ai gjithmon ka qen vetvetja dhe qe si intereson se kush hyn e kush del.Per te tjrt se vin me nick tjtr a ku ta di une as me hyn ne xhep veten marrshin me qaf?
 
Ne cilen pik ka folur drejt?? Sepse ai eshte duke me akuzuar sikur fshihem me nicname tjeter…… ja pra kjo eshte mirpritja tipike e ktij shokut qe as me njeh dhe as e njoh
Nuk ke pse ndikohesh nga mikpritja ime ... une nje anetar i thjeshte dhe modest jam ... per koken tende ?
 
E para un skam asnji qellim…
E dyta nuk vuaj per rendesi…
E treta nese vjen nji antar i ri,normal duhet te mirepritet kush ka deshire sigurisht se seshte me imponim. Un ktu jam me kaluar kohen time te lire…nese ty kjo gje te bezdis se me japin rendesi mua.. cte te them shoku.
Futi nje god uje pas se kalon✌️✌️?
Dhe e katerta gote jo god ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.