Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A do martoheshit me nje djale/vajze te virgjer??

Nuk po e lexoj te gjithe postimin tend sepse esht humbje kohe…..
Nuk po e lexoj të gjithë postimiin se asht humbje kohe.
Un jam kjo qe jam dhe ti smund te gjykosh nickun tim kur nuk ke as iden me te vogel se kush jam une

. Sepse un kjo jam dhe nuk fshihem apo ndryshoj emra sic ke lartpermend ti. Me vjen mire qe tw vura ne levizje ✌️✌️✌️
Nuk e lexove deri në fund, pooooooor @Punk1: në fund krejt ka than për faktin qê mund kesh ndryshuar nick.

Primend nuk kam simpati për punk apo sh tjr ktu qê i ka miq.
Pooooor gjaja që urrej ma shummê asht kjo që bani ju tipat intersant, ja unn se lexoj, ja nuk me interson ca ka than e nuk e shoh deri nê fund.
Prz vec kot ja futni se tan i lexojm deri në fund kur na tagojn.
Thuj edhe për mua nuk e lexova deri ne fund.?
 
Nuk po e lexoj të gjithë postimiin se asht humbje kohe.



Nuk e lexove deri në fund, pooooooor @Punk1: në fund krejt ka than për faktin qê mund kesh ndryshuar nick.

Primend nuk kam simpati për punk apo sh tjr ktu qê i ka miq.
Pooooor gjaja që urrej ma shummê asht kjo që bani ju tipat intersant, ja unn se lexoj, ja nuk me interson ca ka than e nuk e shoh deri nê fund.
Prz vec kot ja futni se tan i lexojm deri në fund kur na tagojn.
Thuj edhe për mua nuk e lexova deri ne fund.?
Hi Melu . ??
A deshiron te martohesh me nje djal te virgjer ? ?
 
Do martoesha me at qe e ndjej si person karakter dhe nuk do thot qe te jet apo mos te jet i virgjer qe do ne shtonte apo ulte dashurin ndaj tij hmmm.
 
Bzzzzzz a ka te virgjer nkte koh
 
varet nga mosha , diferenca e moshes mes mashkullit dhe femres .. nuk mund te jesh ti 30 vjec dhe te martohesh me nje virgjerushe 20 vjecare .. ja fut vetes sa krahu kupton ?
ndryshon nqs nje diferenc e vogel moshe do isha deri diku dakord :)
 
A të ka ra dilli në kry apo si,plus kush tha se nuk kam dikë në jeten teme??!
Plaç me gjith virgjërin të dalt në ball!
Po mka ra ,vap sot . ??
Tema nuk thote a keni dike ne jeten tuaj , tema pyet per ate qe tpyta une ty . ?
Mka dal nje puçerr ne ball . ??
 
Po mka ra ,vap sot . ??
Tema nuk thote a keni dike ne jeten tuaj , tema pyet per ate qe tpyta une ty . ?
Mka dal nje puçerr ne ball . ??
Shtac?
Lexohemi pas orës katër, se jam në punë dhe pushimin e drkes du me shiju. ???
 
Nuk po e lexoj të gjithë postimiin se asht humbje kohe.



Nuk e lexove deri në fund, pooooooor @Punk1: në fund krejt ka than për faktin qê mund kesh ndryshuar nick.

Primend nuk kam simpati për punk apo sh tjr ktu qê i ka miq.
Pooooor gjaja që urrej ma shummê asht kjo që bani ju tipat intersant, ja unn se lexoj, ja nuk me interson ca ka than e nuk e shoh deri nê fund.
Prz vec kot ja futni se tan i lexojm deri në fund kur na tagojn.
Thuj edhe për mua nuk e lexova deri ne fund.?
E para prsh: te korigjoj tek pjesa qe: ka then mund te kem ndryshuar nick… Gabim,, sepse ka then qe fshihem pas nickname. E dyta sbej interesanten,sepse nese du me be interesanten e bej vend tjt jo ktu… deri diku jam ok me ty ne kte pik. Dhe e treta po ta lexova deri ke fund.
Kur futesh ne nje format te tille e di qe do presesh edhe kunja, “ngacmime” por jo direkt me akuza e me dyshime. Dhe e fundit:
Ku e ke zyren e Avokacise? ?? rsp✌️✌️
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.