Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

C'do fillim ka nje mbarim!

Pershendetje Forumista

Respekt te vecante per @centos per mundimin e tije te mbaj kete faqe te Forumit, si dhe per Durimin dhe kulturen e tije qe ka duruar shume gjera qe une sdo mund ti beja. Nuk e mendoja qe do hyja perseri ketu por ja qe ishte e thene te hyja ne momentin e fundit tu pershendes te gjitheve per momentet e bukura qe kemi kaluar. Ne fakt ka pasur dhe diskutime por cdo gje ishte Show dhe hajt te shtynim kohen dhe shpesh shumekush ka menduar qe une po zihem por ne fakt ishte show. Falenderoj miqt e pakt dhe te shumte si ato qe njofta Live dhe ato Virtual ishte kenaqesi dhe faleminderit per fjalet e bukura , keshillat e bukura dhe Kritikat me vend ( dhe pse beja Show, sepse doja te kaloja kohen)
Pershendes vecanerisht @centos , @Claa ,@Aşk ,@Noah, @Bjondina &E e shume shume tjere per miqesine tuaj. Mire u takofshim kudo e sido? Zoti ju ruajte te gjitheve.
 
Virtualitet, por nje komunitet qe ndanim mendime te shumta tonat, kalonim nje pjese te mire te kohes. U familjarizuam dhe perfshime ne emocione miqesie me shume anetar ketu. Gjithesesi cdo gje eshte ciklike dhe fundi kete here eshte i bukur. Do me mungojne nje pjese e mire e antarve. @centos perqafime dhe cdo te mire bro. Faleminderit te gjitheve per sa kohe kemi kaluar dhe ndare bashke. Ju udheheqte e mira ne jete!??
 
@centos Respekte vllai im . Ishte kenaqesi qe isha pjes e forumit edhe pse nuk kam qen shum aktiv ktu ?
 
Une skam shume me fol e kam fol mjaftueshem ne kaq vite!:D
Kshuqe vec u befte me e mira per te gjithe dhe qofshi shendosh e mire e aman: JETONI PA PARANOJA!!
Pace & Love!?
 
Aman a jeni nterezi se vdiqa duke qesh me budalliqet qe thoni ??????
Sikur u humb noj luft e modhe dhe tashi pritet tnodh hataja
Le tmyllet mor forumi fundja cpun kena ne me te
Myllet ky hapet tjeter isoj o.
Tashi tnis t qaj per lokalet e lagjes qe myllen
Katil!
 
Aman a jeni nterezi se vdiqa duke qesh me budalliqet qe thoni ??????
Sikur u humb noj luft e modhe dhe tashi pritet tnodh hataja
Le tmyllet mor forumi fundja cpun kena ne me te
Myllet ky hapet tjeter isoj o.
Tashi tnis t qaj per lokalet e lagjes qe myllen
Ne me deshire po e mbyllim kjo esht e bukura, spo na detyron njeri ?
 
Aman a jeni nterezi se vdiqa duke qesh me budalliqet qe thoni ??????
Sikur u humb noj luft e modhe dhe tashi pritet tnodh hataja
Le tmyllet mor forumi fundja cpun kena ne me te
Myllet ky hapet tjeter isoj o.
Tashi tnis t qaj per lokalet e lagjes qe myllen
Ti e sigurt po qan me shume se te gjithe ne
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.