Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nje pyetje drejtuar x antari

Flasim kur tjena nga 50 vjec ene tmos kena 1 femer ne krah dhe ja dalim dot apo jo ne ?
Do vdesim per buk dhe do na mor trupi ndryshk se zdo jena tzot me ndrru breket tona

Po une po ngela (jo 50 po 150 te jem) te me nderroj gruja breket, ja fus vetes ! Prit prit eshte shume me e thjeshte se kaq, une nuk do te merrja kurre nje femer, per te me nderu breket, apo ushqyer ne pleqeri !

Po ke te drejt vetem me 1 rast, vetem kur ter jeten nje mashkull sdi te vishet dhe e ka vesh e jema!

Une besoj se femra eshte gjysma jon sikunder ne jemi50% i tyre. Kemi pozicione specifik si gjini.

Une te them qe as femra si nderron dot breket e veta kur shkon 50 e 60!
 
Po une po ngela (jo 50 po 150 te jem) te me nderroj gruja breket, ja fus vetes ! Prit prit eshte shume me e thjeshte se kaq, une nuk do te merrja kurre nje femer, per te me nderu breket, apo ushqyer ne pleqeri !

Po ke te drejt vetem me 1 rast, vetem kur ter jeten nje mashkull sdi te vishet dhe e ka vesh e jema!

Une besoj se femra eshte gjysma jon sikunder ne jemi50% i tyre. Kemi pozicione specifik si gjini.

Une te them qe as femra si nderron dot breket e veta kur shkon 50 e 60!
Jeta osht e bukur shok dhe ka te papritme ?
Sja dalim dot se femra na ka bo koken dhe e ka vu zoti qe ato tna shtyjn jeten tone perpara
Zoti na dhont shnet ene tmira
 
E po 1/4 e ke ekzekutu? Shume mire qenka pjekur! Serio, ja ngule stikadentin gjat pjekjes? Se une ja ngula po me rrejti, e pe qe sqe pjekur 100% ai keku im ?! Kish ngel vende vende si llaç, ja vura fajin furres. Sa grade dhe sa min e poqe ?
I ngula thiken o jariiiii ? nuk e haj un kte po e hengren te shpis as te ftohej nk priten
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.