18 vjeçari i famshëm

Dorina

Zikaltër⚫🔵
Kontributor
Mesazhe
16,742
Location
F.C. Internazionale
18-vjeçari shqiptar bëhet i famshëm me këtë foto mature
04/05/2018 18:00


Kevin Kodra është një 18-vjeçar shqiptar që banon në Toronto të Kanadasë. Ditët e fundit ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore me foton e tij të maturës.
I riu, i cili ka ëndërr që të bëhet grimier, fillimisht grimin e bën te vetja dhe profilin e tij në Instagram e ka të mbushur me foto ku shihet me tualet. Për maturë, punoi 4 orë për t’u lyer dhe për t’u bërë i bukur për foton.
Në deklarata për cosmopolitan.com, 18-vjeçari tha: “Doja të frymëzoja djemtë e rinj dhe të tregoja që një djalë që lyhet është një djalë normal. Bëra grim të rëndë për të treguar se njeriu mund të bëjë çfarë të dojë”.
Kevini ka rreth 70 000 ndjekës në Instagram.
FOTO GALERI
1/20

Burimi/top channel
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
8,838
Une do thoja ju hongert mortja ca lyheni ashtu si femrat edhe i thon vetes burra ktaaa :mad:
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
12,472
Location
Space
Te hongert mortja!
 
Top