Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A e con xhelozia,nje cift drejt ndarjes???

E grrremq ca eshte?
Po e sjell ne foto,

Grremq asht nje dege e vogel e dale nga trungu i nje peme apo qofte edhe nga nje dege e ngjashme qe mund te perdoret me vare gjera dmth Varese

Sa e madhe asht Gegnishtja….

Jane fjale qe nuk i gjen ne fjalor por jane perla te mbartume ne mijra vjet …qe tregojne natyren e vertet te veprimeve tona….9F63E399-DE82-4EF7-B358-F4AE5BF16BEE.jpeg
 
Ku ka xhelozi nuk ka dashuri. Ka egoizëm, që të ndalon të shijosh atë që të ofrohet.
Ai/ajo që të fal dashuri, nuk ka kohë të të bëje xheloz/e, sepse të është përkushtuar ty.
Nëse një çift din t’i menaxhojë ato që ndodhin në mes, do e mbijetojnë ndarjen.
 
po me vijne dy shpehje qe mi ka pas thane gjyshja ... per te dyja gjinite;)

- burrit tregoji gjerat nga brezi e poshte :D ma shume e hallakatet :D

- ne krevatin e dashnise jasteku i gruas asht gjarpen .... :D burri duhet te kete nje mije here ma kujdes :D


une kam shume besim nga fjalet e vjetra .... jane perla ....

skam dyshim qania njerzore asht e pakompletume vendose si te duash dhe nga te duash ...
 
Varet. Se ka xhelozi psikopatesh ka dhe nga ajo normalja ku shfaqet ne form interesimi ndaj parnerit /es.
Kur e tepron hy te e para
Kur sje hic fillon dhe dyshon qe se rr* hic per te .
Hajde merre vesht tani . ?
 
Varet. Se ka xhelozi psikopatesh ka dhe nga ajo normalja ku shfaqet ne form interesimi ndaj parjterit.
Kur e tepron hy te e para
Kur sje hic fillon dhe dyshon qe se rr* hic per te .
Hajde merre vesht tani . ?
Une se nk shfaq interesij tek partneri duke bo si agjente , se kerkon me s sben me i zbulu dicka!
Shumica e njerezve te palumtur dhe qe skane besim te vetja e bejne xhelozine skizofrenike:)
 
Une se nk shfaq interesij tek partneri duke bo si agjente , se kerkon me s sben me i zbulu dicka!
Shumica e njerezve te palumtur dhe qe skane besim te vetja e bejne xhelozine skizofrenike:)
Kta qe skan besim jan llahtari vertete me beso. :)
Personalisht nuk jam xheloze . Kerkoj vetem te jet i vertet kaq. Nese gjej dicka Qe e fsheh aty shnderrohem ne territoriale . Po deri atehere do shum kohe :p
 
Kta qe skan besim jan llahtari vertete me beso. :)
Personalisht nuk jam xheloze . Kerkoj vetem te jet i vertet kaq. Nese gjej dicka Qe e fsheh aty shnderrohem ne territoriale . Po deri atehere do shum kohe :p
C lidhje ka..
Po flasim per xhelozi moj, jo per tradhti??
 
Shpesh here .....
 
Ka raste qe po .....
 
sa t’ndrroj syzet

ska burre nane me lexu titullin e temes

cna ka gjet
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.