Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A i keni thënë dikujt "lamtumirë përgjithmonë".

Jo i kam then vec ndark kur kam dash te fle gjum e te nesermen i kam fol prap ?
 
Vetem "mirupafshim" ?
 
Jo se kam perdor por kur isha ti pa juven para ca vitesh me futet nji siklet edhe cohem i them atit shokut qe ishim na rujt zoti e shok se kom i siklet dalt per hajer kur mer plaku mthot do nona me te thon dicka ? une kam qen fmija qe ajo ska pas dash fare ? mu mke me vete tha te rujt zoti edhe iku sa folet ju fola un kjo ka qen nji ndjenje e fort te termi lamtumires ? jam shum realist nuk besoj te horoskopi ?
 
Disavevedhe pse noiher vijn nmendime
 
Jo sdi te them lamtumire me fjale po me vepra po e kam thene ......thjesht kam ikur pergjithmone
 
Po e thash
Mbrem...?
 
Jo nuk them lamtumire ....e le te ma thone te tjeret
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.