• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

A,ju vijne juve spam mail

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
@molecule ca tju bej ktyre se po me cmendin---------- Forwarded message ---------
From: SureJob <[email protected]>
Date: Tue, Jul 31, 2018, 5:41 PM
Subject: Become a Company Secretary
To: vinjol <************>


Dear Vinjol,
Job of a company secretary is very interesting.
And the Salary can go up to 1.5 Millions.
Becoming a Company Secretary is EASY..


Best Regards,
SureJob Team

Office 611, Above Anupam Stationary
Behind Mc Donald
Mumbai Maharashtra 400063
INDIA


 
Last edited by a moderator:
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,759
Location
127.0.0.1
Ske ctu besh o vinjol. Kaloi ne spam dhe ste dalin parasysh
 
Top