Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A keni vjedhur ndonjëherë,ose a ju ka shkuar nëpër mend ?

Pervec se rrenave krejta i kam bo dhe do i bej per aq koh sa shellin perfitime
 
Me kan then dicka prindrit " ai qe vjedh i ka te gjitha veset e keqija"
 
Kam vjedhur trendafilat nga bacja te lagjia 🙈
 
po normal , sa her na ka vjedh shteti ne hehe
 
Kam pas vjedh dikur kur isha i vogel duke filluar qe nga qershite, mollet, dardhat, fiqte etj. Iknim ne lum e na "gerryente" uji, kur ktheheshim i hynim bahçeve me radhe...😂
 
Kam pas vjedh dikur kur isha i vogel duke filluar qe nga qershite, mollet, dardhat, fiqte etj. Iknim ne lum e na "gerryente" uji, kur ktheheshim i hynim bahçeve me radhe...😂
Ti paske qene hajduti ne bahçen tone, u deshen vite ta kuptojme te verteten! 😂
 
po cakmak, se di sesi po e kam vjedh 1 nga tavolina
 
shtetin kam qef ta vjedh lol
Edhe une mi @Nina te vije atij qafegjatit td ju tja konfiskoj gjithe llogarite, edhe atij plakut Salë gjitheve moj , te pakten te enderrojm jan falas endrrat! 😂
 
Edhe une mi @Nina te vije atij qafegjatit td ju tja konfiskoj gjithe llogarite, edhe atij plakut Salë gjitheve moj , te pakten te enderrojm jan falas endrrat! 😂
e nuk quhet as vjedhje , se me ja vjedh vjedhesit behesh si don kishoti :p pastaj ja shperndajm te varferve😁😄
 
e nuk quhet as vjedhje , se me ja vjedh vjedhesit behesh si don kishoti :p pastaj ja shperndajm te varferve😁😄
Disa here krto lloj fantazish na bejn te ndihemi me ne humor! Po ce do zgjadin sekonda dhe dalim nd realitet! 🥹😂
 
Disa here krto lloj fantazish na bejn te ndihemi me ne humor! Po ce do zgjadin sekonda dhe dalim nd realitet! 🥹😂
e mire se dhe ata skan per ti shiju dot jo , karma u kthehet nje dite lol
 
e mire se dhe ata skan per ti shiju dot jo , karma u kthehet nje dite lol
U Vetedisofshin e veprofshin sic duhet!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.