• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

A Mendoni Se Dashuria e Humbur Mund Te Rikthehet Perseri?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Mesazhe
1,625
Location
USA
Dashuria e vertet kurr nuk te braktis....kshu qe po iku/humbi, sja vlen te kthehet me.
 

Ledia

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,543
Dashuria vertet eshte mirkuptuse.nuk gjykon nuk eshte egoiste..dashuria vertet eshte gjithmon afer .
 
Top