Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A mundet nje person te mbaje me shume se 150 shoke/shoqe?

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Si mendoni?
A mundet qe nje person te mbaje me shume se 150 shoke/shoqe?

Mendoj se po vetem se duhet te jeshe me alegro,me i lirshem ne kohe e kam fjalen.
Por definitivisht mendoj se po.
Po ju si mendoni??
 
Nuk mund te llogarisesh shoqerine, ndoshta mund te kesh edhe me shume ne baze te jeteses qe krijon (puna, shkolla etj..)
 
Nuk ma merr mendja qe nje njeri te kete kaq shume shoke.
Me hater po i quajme 10 vete shoke.
Edhe nese i rrespekton/je e sinqerte/komike/karizmatike do dali ndonjeri/a e do grricet me ty.
 
150 kontakte nuk do te thone 150 shoke,per mua mjaftojne 3-4.
 
Nese mund ti quajn kolege pune edhe mundet, sot nuk ka shoke e shoqe rralle mund ti gjesh ato shok qe te jen te sinqert e te drejt pa interes.
 
Joooo. Unë për vete njoh aq por si kam miq:)
Shokët numërohen me gishta sot:)
 
As në rrjete sociale nuk i kam 150 bashke me kusherinj. Aq me pak ne Shoqeri ?
 
Po pse jo; shoqërin që kam si në Shqipëri dhe në it mund dhe të jen më shum se 150 ?
 
Njof me teper qe kam muhabet
Por shoke me plot kuptimin 4 kam.
 
Joo
 
Edhe une e rrezoj posht mendimin qe kam dhen kur kam hap temen.
Sidomos me kte kohe shume pak shoke me mjaftojne.??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.