Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Account suspended !!!

mogli

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 24, 2017
Mesazhe
4,565
Pëlqime
5,447
Pikë
113
A mund ta di pse e kisha account suspended sot?
 

The-Cook

What Goes Around Comes around .. or so they say
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 14, 2018
Mesazhe
1,578
Pëlqime
943
Pikë
113
Edhe un e kisha te njejtin prb sot
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information. Na kontaktoni ne [email protected] per informacion me te detajuar.
 

Juno

SpaceX
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
21,359
Pëlqime
23,104
Pikë
113
Mosha
37
Location
Space
Pershendetje @mogli! Asnje account nuk eshte suspend por per disa caste ishte nje problem teknik i forumit. Çdo gje eshte ne normalitet.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top