Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Aktroni ne dashuri???

me duket si dicka e shtirur me zor dhe i humb inteziteti dhe kuptimi asaj mardhenje. sa me e sinqert aq me e bukur
 
Aq shume e doja dhe ja shprehja dashurine te dashures sa me moren tek hollivudi dhe mora aktori me i mire i vitit ???
 
Po mor po aktroj,madje aktroj aq bukur sa nese jeta do ishte film , e sigurt qe do kisha fituar cmim Oscar.
 
Po ne fakt varet se ka dhe situata ku duhet te aktrosh. 100% vetevetja nuk mund te jemi se nuk rrim ne BigBrother.
Kryesisht jo por kur e kerkon nevoja "po"
Ja një që e pranon?
 
Po ne fakt varet se ka dhe situata ku duhet te aktrosh. 100% vetevetja nuk mund te jemi se nuk rrim ne BigBrother.
Kryesisht jo por kur e kerkon nevoja "po"
Po ska lidhje aktrimi .. njs une nk besoj ne dashuri fare :p
Po mendoj se kur kaloj kohe me nje person aktro sa duash, ne nje moment do dalesh vetja:p
 
E gjithe jeta eshte nje aktrim ne dashuri do mungoje?
 
Po ska lidhje aktrimi .. njs une nk besoj ne dashuri fare :p
Po mendoj se kur kaloj kohe me nje person aktro sa duash, ne nje moment do dalesh vetja:p
Mos i humb shpresat te dashuri o Fiore. Thjesht mos ki pritshmeri te larta.
Mund te ndihmoj te kesh pak me shume besim ??

Pikerisht, mbas nje fare kohe do dalesh ne vetevete por ama qe duhet aktruar ndonjeher. E kerkon nevoja
 
nje djal e nje vajze bashke
Djali:- Je shume e bukur me plq shume. je si shpirt.
Vajze: - Per te qen e sinqert, nuk mendoj te njejten gje per ty
Djali:- Po mire moj, genje dhe ti keshtu si une...
 
nje djal e nje vajze bashke
Djali:- Je shume e bukur me plq shume. je si shpirt.
Vajze: - Per te qen e sinqert, nuk mendoj te njejten gje per ty
Djali:- Po mire moj, genje dhe ti keshtu si une...
Ky është aktrim shkepjeje?
 
Mos i humb shpresat te dashuri o Fiore. Thjesht mos ki pritshmeri te larta.
Mund te ndihmoj te kesh pak me shume besim ??

Pikerisht, mbas nje fare kohe do dalesh ne vetevete por ama qe duhet aktruar ndonjeher. E kerkon nevoja
Po ju meshkujt jeni aktor perfekt:D
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.