Bashkpunoni me irc.netedy.com

U

Universal

Guest
PershendeTje !!

Ju njoftoje se kohet e fundit jemi ne kerkim te ADMINEVE te ndryshem te cilet kan Sitet e tyre.


Kerkojme bashkpunim e tyre per vete faktin se na interesojne USERA me shume ne kanal.

Duke linkuar javat e tyre qe do ken ne WEB,vizitoret mund te lidhen me serverin tone.

Theksoje se Adminit te x siti nese i intereson do te kete keto oferta:

1.Acc per te mbajtur ne mbikqyrje userat qe do te hyne nga faqa e tij.

2.Do te reklamohet siti i tij ne MOTD duke u renditur ke "Faqet Mbeshtetese"

3.Vizitoret qe do te hyne ne serverin ton do ken ne info (kur te behen WHOIS) Sitin nga i cili jan futur.

Shembull:

00:36
Shtriga ([email protected]): Netedy.com! To the moon and Back. ♥
Shtriga eshte ne kanalet: +#shqiperia +#Kuiz
Shtriga eshte i lidhur ne Shoqeria.Netedy.Com (** Albanian Network Team **)
Shtriga ka ndejt pa folur per 19 October 2017, 00:34:52.


Nese dikujt i intereson ky bashkpunim jeni te lutur te kontaktoni me @molecule ose @Premium privat ose te zonat perkate ne chat si #sherbimet .


Faqja kryesore ku gjithashtu mund te hyni eshte chat.netedy.com

Kush eshte i interesuar ne ofertat e mesiperme dhe ploteson kushtet e kerkuara mund te shkruaj ne kete postim. Gjithashtu mund te jepni pershtypjet tuaja, verejtje, sugjerime apo ide te reja.
 
Last edited by a moderator:

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

VAGABONDII

Ske pse trego kush je, jeta te ben ta tregosh ate!
ANETAR ✓
Mesazhe
903
Location
ktu pra
PershendeTje !!

Ju njoftoje se kohet e fundit jemi ne kerkim te ADMINEVE te ndryshem te cilet kan Sitet e tyre.


Kerkojme bashkpunim e tyre per vete faktin se na interesojne USERA me shume ne kanal.

Duke linkuar javat e tyre qe do ken ne WEB,vizitoret mund te lidhen me serverin tone.

Theksoje se Adminit te x siti nese i intereson do te kete keto oferta:

1.Acc per te mbajtur ne mbikqyrje userat qe do te hyne nga faqa e tij.

2.Do te reklamohet siti i tij ne MOTD duke u renditur ke "Faqet Mbeshtetese"

3.Vizitoret qe do te hyne ne serverin ton do ken ne info (kur te behen WHOIS) Sitin nga i cili jan futur.

Shembull:

00:36
Shtriga ([email protected]): Netedy.com! To the moon and Back. ♥
Shtriga eshte ne kanalet: +#shqiperia +#Kuiz
Shtriga eshte i lidhur ne Shoqeria.Netedy.Com (** Albanian Network Team **)
Shtriga ka ndejt pa folur per 19 October 2017, 00:34:52.


Nese dikujt i intereson ky bashkpunim jeni te lutur te kontaktoni me @molecule ose @Premium privat ose te zonat perkate ne chat si #sherbimet .


Faqja kryesore ku gjithashtu mund te hyni eshte chat.netedy.com

Kush eshte i interesuar ne ofertat e mesiperme dhe ploteson kushtet e kerkuara mund te shkruaj ne kete postim. Gjithashtu mund te jepni pershtypjet tuaja, verejtje, sugjerime apo ide te reja.
 
Top