Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Bashkpunoni me irc.netedy.com

U

Universal

Guest
PershendeTje !!

Ju njoftoje se kohet e fundit jemi ne kerkim te ADMINEVE te ndryshem te cilet kan Sitet e tyre.


Kerkojme bashkpunim e tyre per vete faktin se na interesojne USERA me shume ne kanal.

Duke linkuar javat e tyre qe do ken ne WEB,vizitoret mund te lidhen me serverin tone.

Theksoje se Adminit te x siti nese i intereson do te kete keto oferta:

1.Acc per te mbajtur ne mbikqyrje userat qe do te hyne nga faqa e tij.

2.Do te reklamohet siti i tij ne MOTD duke u renditur ke "Faqet Mbeshtetese"

3.Vizitoret qe do te hyne ne serverin ton do ken ne info (kur te behen WHOIS) Sitin nga i cili jan futur.

Shembull:

00:36
Shtriga ([email protected]): Netedy.com! To the moon and Back. ♥
Shtriga eshte ne kanalet: +#shqiperia +#Kuiz
Shtriga eshte i lidhur ne Shoqeria.Netedy.Com (** Albanian Network Team **)
Shtriga ka ndejt pa folur per 19 October 2017, 00:34:52.


Nese dikujt i intereson ky bashkpunim jeni te lutur te kontaktoni me @centos ose @Dior privat ose te zonat perkate ne chat si #sherbimet .


Faqja kryesore ku gjithashtu mund te hyni eshte chat.netedy.com

Kush eshte i interesuar ne ofertat e mesiperme dhe ploteson kushtet e kerkuara mund te shkruaj ne kete postim. Gjithashtu mund te jepni pershtypjet tuaja, verejtje, sugjerime apo ide te reja.
 
Last edited by a moderator:

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja