Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Besoni ne shoqerin e ngushte mes dy gjinive te ndryshme?

Te besoj dhe raste duhet te kete plot.

Eshte ndryshe te kesh deshiren dhe te jesh njeri i mire dhe shprtarte sikur ti je e te demostrash miresine gjithandej por eshte tjeter te jesh me nje femer dhe ta njohesh deri diku, e te mos kesh e ndiesh ndjelljen qe te shqelmon hormonet.

Kush femer mendon se ka te tille shoke te mire, le ta provoje nje here e te shtiret sikur eshte e dehur, e le te vre ne sprove mikun e saj.
Imagine if ur girl friends are all lesbian?
 
ablla ime ti
nuk edi nese mjafton fjala te dua shum
por ty te dua aq shum sa nuk di ta pershkruaj
je motra me e mir ne bot dhe do jesh e tijll pergjithmon ❤???
Edhe Nese sma thua un e ndjej sepse kot nuk je drita e syve te motres.
ta dua shpirtin e paster e te bukur .
Je dhe do mbetesh vellai im idéal ???
 
Imagine if ur girl friends are all lesbian?
Do ti ktheja perseri ne ate gjendjen e tyre fillestare te lindjes....gjithmone pasi tu tregoja ne praktike se ska me te bukur se sa dashuri-dhenia e nje mashkulli. (if you know what i mean)
 
Do ti ktheja perseri ne ate gjendjen e tyre fillestare te lindjes....gjithmone pasi tu tregoja ne praktike se ska me te bukur se sa dashuri-dhenia e nje mashkulli. (if you know what i mean)
Ti do te besh te pamunduren te mundur?
Disa gjera jane mission impossible!
If u know what I mean?
 
Ka por shum rrall teper rrall
 
Ti do te besh te pamunduren te mundur?
Disa gjera jane mission impossible!
If u know what I mean?
Epo un i zgjedh shoqet e mia te jene femra te verteta, e nuk kam si mision te jem mekanik femrash por dicka tjeter......

do you feel me ?
 
Te rralle shumeee,do krijohen patjtr ndjenjat o nga ana femres o e mashkullit.
 
Une besoj, por uni im nuk beson.
 
Nuk ka te bej gjinia mendoj une.
Edhe djale vajze munde te jene miq!!
Poor jam e mendimit qe nuk ka miq sot, nuk e kam fjalen miq qe vetm te ndash "sekretet" po e them kshu.
Pooooor nuk ke miq qe ndoshta kur ke me shume nevoj nuk te gjindet prane, dhe miqt nuk janw vetm te tregosh , pooor edhe ti gjindesh prane.

Te pakten une nje njeri qe e konsiderojaa shumee mik, nuk ishte i tille.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.