• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Boateng zbulon çfarë ndodhi pasi bisedoi me Mourinhon

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
4,598
Mosha
18


Mbrojtësi i Bayernit të Mynihut, Jerome Boateng, ka konfirmuar interesimin e Manchester United për të gjatë merkatos së verës.

Ai ka theksuar se ka biseduar drejtpërdrejtë me trajnerin e “Djajve të kuq”, Jose Mourinho, dhe se i kishte shpjeguar atij se ende nuk e kishte vendosur nëse do të largohej nga kampionët e Bundesligës.

Boateng u shpreh se nuk e refuzoi kalimin te Manchester United, por thjeshtë nuk ishte i bindur për largimin nga bavarezët.

30-vjeçari gjatë ditëve të fundit të merkatos ishte i lidhur me një kalim te PSG, por mes klubeve nuk u arrit një marrëveshje për çmimin e kartonit të tij.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top