Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Bregdeti juaj i preferuar?

Kam qen vetëm në Durrës,anej nga pista Kosova.
Por me ka ngel peng të shëtis Vlorën dhe Sarandën.
Kur tkem buxhet tmjaftueshëm do iki ta vizitoj ;):);)
 
Bregdeti Shqiptar është i bukur( ka dhe mangësitë e veta).
Çmimet janë të kripura në jug ndërsa Durrësi është për ne pabuksat:p shaka.
 
Bukurite e jugut te mahnisin por ka disa probleme: Largesia, cmimet, dhe ka shume njerez. Kam nja 2 vjet qe shkoj ne kepin e rodonit ku me 40 mije lek 2-3 persona knaqesh me peshk te fresket per te mos folur per qetesine dhe ujin e ngrohte pastaj ?
 
Ato coperza rere te Shkumbinit i njoh. ?

Kam qene e mbi dekade e gjysme ne nje plazh ne nje island te Gerrqise. :p
 
Plazhi vithkuqit ( qe me perzun se dola nudo por kur me pan ashtu me trupin pala pala si dallg deti me than zot mos na ler pa kete po si ky mos na bjer?)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.