Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Buzet.......

Alea

Super Moderator
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
12,375
Pëlqime
17,520
Pikë
113
Zbukuroje pak temen me ndonje foto
Vallaj mjaft te Bukura ata lart ,,pastaj tash lexova temen mire qenken un ca preferoj😜 hudhe njeher ti se mashkull je se un spelqej femra sjam les😜
 

The Joker

My heart it's black 🖤🖤
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 4, 2021
Mesazhe
3,022
Pëlqime
2,389
Pikë
113
Vallaj mjaft te Bukura ata lart ,,pastaj tash lexova temen mire qenken un ca preferoj😜 hudhe njeher ti se mashkull je se un spelqej femra sjam les😜
Tema eshte unisex
 

Claa

Super Moderator
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
20,754
Pëlqime
27,279
Pikë
113
Edhe ne do ju japim voten 😜
 

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
11,170
Pëlqime
20,474
Pikë
113
Çuna duam te shohim buzet tuaja mjaft na keni pare ne 😜 si thua @Alea?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top