Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çdo ditë........

Cdo dite dikush mbushet mend dikush ngelet i njejti
 
Çdo dite eshte dite e re
 
...asgje nuk eshte sic duket
 
Çdo dite them ....thjesht flm
 
Këto ditë jam kënaqur me mamin.
Pastaj do mbetem vetëm si çdo ditë.
 
Cdo dite e jetoj si te ishte e fundit ?‍♂️
 
Cdo dite mendoj ah sikur ta ktheja kohen pas..do kisha ber cdo gje ndryshe?
Cdo gje behet per nje arsye dhe kurr mos mundo veten me kete pyetje .
 
Çdo dite jeto pa u penduar shijo cdo moment sic te vjen por pa e tepruar por sido qe te vijne situatat ti perseri mos harro te jetosh dhe mbi te gjitha te falenderosh zotin dhe ata qe te dhane jete sepse fale tyre ti ke mundesi te marresh fryme!!
 
Cdo dit lodhem aq shume, por gezimi qe ndjehem mire,e cdo gje shkon mire e shuan lodhjen.
Faleminderit Zot?
 
Cdo dite duhet ta vendosesh veten te parin.
 
Cdo dite them jam mire
 
Çdo ditë është një mundësi e re për t’u forcuar, për të ngrënë më mirë, për të jetuar më shëndetshëm dhe për të qenë versioni më i mirë i vetes.
 
Cdo dite them mirmengjes jete
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.