Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë do donit të kishit tani ?

Do doja nje dolli e gosti alla krasi e alla kraksi..........
 
Syte e dikujt tia pllaqurit me puthje:D
 
Dear enemy????
Un kollaren e kam multifunksional?
..e para esht per ti thene dyluftueses qe sma fut dot kollaren
..pastaj per t'a zbukuruar me kollare??
Ruaju se eshte dhelper kjo te vret me puthje :p
 
Mbas dreke shko nje masazh ufff
 
E dii?
Jo per gje po ske ku shkon ne darke pastaj?
E di si me ke kuptu biles e shkrujta po e fshiva se i binte sikur isha para prokurores ? te shkoj nfun botes une kthimin ndarkw e du nshpi edhe per fatos nanon se ja kam nxi jeten lale ? por edhe sjam
Ne ven tim ktu lal sjemj kurr te sigurte sidoqofte????❤ sulltanesh lori ? futi ne uje mos thahen kto lulet ❤
 
Last edited:
E di si me kuptu biles e shkrujta po e fshiva se i binte sikur isha para prokurores ? te shkoj nfun botes une kthimin ndarkw e du nshpi edhe per fatos nanon se ja kam nxi jeten lale ? por edhe sjam
Ne ven tim ktu lal sjemj kurr te sigurte sidoqofte????❤ sulltanesh lori ? futi ne uje mos thahen kto lulet ❤
?????
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.