Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cfarë do shkruanit në një xham me avull?

Nikoo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 23, 2020
Mesazhe
8,949
Pëlqime
5,774
Pikë
113
Tani qe e mesuam te gjithe to gamisi pai sinefo
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

anna ana

Thjeshtesia eshte e bukur kur nis nga shpirti🙂
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
2,918
Pëlqime
3,684
Pikë
113

Sole

Rreze dielli🌞
Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
22,978
Pëlqime
17,405
Pikë
113
Location
__
😜si mje bo mo t morsha tligat
 

Chilling

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 11, 2019
Mesazhe
2,273
Pëlqime
2,046
Pikë
113
E non so che tu pensi io sia
La realta non e all'altezza della fantasia !
 

Çomi

Hope Must Never Die😎
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
11,574
Pëlqime
8,842
Pikë
113
Te prita por ti nuk erdhe🥺
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top