Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë doni t'i thoni ?

@Urata o shen tereza e Ilirides, a me heq nje kuriozitet?
Ne çfare konsiston kontributi jot?
Cili kontribut mor aman, jemi te barabart! NE kete rast, Ti jep me shume kontribut se une! Po dale me shuaj kuriozitetin, Ti tani! Per cka me pyet, ku rreh çekiçi?! 😂🤗
 
Cili kontribut mor aman, jemi te barabart! NE kete rast, Ti jep me shume kontribut se une! Po dale me shuaj kuriozitetin, Ti tani! Per cka me pyet, ku rreh çekiçi?! 😂🤗
Leri llafet po trego me ca merresh ne kohen e lire.😂
 
Leri llafet po trego me ca merresh ne kohen e lire.😂
O nuk ishte ky llafe, po he krise per cfare kontributi flisje?? thuaje!
Kohen e lire: tani eshte koha e mbjelljes prjave dhe te bejm kopsht, keshtu me Shatin ik koha duke punuar! 😜
Ose kur kam kohe vije dhe ketu ne forum! Sbej gje tjeter, nuk jam produktive!
 
O nuk ishte ky llafe, po he krise per cfare kontributi flisje?? thuaje!
Kohen e lire: tani eshte koha e mbjelljes prjave dhe te bejm kopsht, keshtu me Shatin ik koha duke punuar! 😜
Ose kur kam kohe vije dhe ketu ne forum! Sbej gje tjeter, nuk jam produktive!
Aaaa dmth paske kontribut per pune dore, ok.😂
 
Kush ma paska nderru ngjyren mua! Si i bjen kam rene nga detyra! Isha princeshe, ku ka me mire! Stafi alarm keni! Ngjyra 'femrore' me paska ik!
Sidoqoft faleminderit!🙂
 
Kush ma paska nderru ngjyren mua! Si i bjen kam rene nga detyra! Isha princeshe, ku ka me mire! Stafi alarm keni! Ngjyra 'femrore' me paska ik!
Sidoqoft faleminderit!🙂
jan rrit numri postimeve behet automatikisht me duket.
 
Aaaa dmth paske kontribut per pune dore, ok.😂
Iiii sa detajist. Une se kishnja vu re kete ngjyren e kontributit! Epo nuk thone kot katuni sheh para njeriut shpis! 😂
Po me kembe nuk punohet dot, te shofesh sa koosht mbjellim po sme beson plus dhe tallesh! 😂🤗
 
oh mendova se kur je afer 5 mij postime esht princeshe
kur je afer 10 mij kontributor e kshu me radhe dmth
Ashu esht por ngjyrat i ndrron stafi. Ja edhe pak ja arrite e ti 🫣
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.