Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë hunde keni? Kjo tregon për personalitetin tuaj!

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Çfarë hunde keni? Kjo tregon për personalitetin tuaj!​


Schermafbeelding-2019-09-18-om-17.02.52.png




1. Hunda Nubia: Njerëzit kreativë dhe kuriozë kanë hundë Nubia. Ata janë optimistë dhe të hapur në jetën e tyre. Ata janë shumë të shoqërueshëm dhe zakonisht kanë një grup miqsh interesant rreth tyre.

2. Hunda greke: Njerëzit me hundë greke janë pak më të përmbajtur. Ata e kanë të vështirë të tregojnë ndjenjat e tyre dhe nuk u pëlqen të jenë në qendër të vëmendjes. Ata janë besnikë, kanë një pamje realiste të jetës së tyre dhe gjithnjë mund të mbështeten tek ata.

3. Hunda e lakuar: Ajo ka një gungë (të vogël) në bel. Njerëzit me hundë të shtrembër janë shumë ambiciozë dhe përqendrohen në qëllimin e tyre. Ata shpesh kanë vendosmëri dhe parime të mëdha që i mbrojnë me forcë.

4. Grifinë e hundës: Njerëzit me hundë të tillë janë të vendosur dhe të organizuar. Ata kujdesen për karrierën e tyre dhe suksesi i tyre profesional është përparësia e tyre. Këta njerëz janë të zgjuar dhe nuk heqin dorë derisa të marrin atë që duan ose profesionalisht ose personalisht.

Schermafbeelding-2019-09-18-om-17.03.04.png


5. Hunda franceze: Këta janë njerëz të lumtur, entuziastë, impulsivë dhe spontanë. Ata janë shpesh të popullarizuar sepse sjellja e tyre aktive tërheq shumë njerëz që i admirojnë. Ata ndjekin instinktin e tyre më shumë se njerëzit e tjerë dhe shumicën e kohës kanë instinkte të forta.

6. Hunda e drejtë: Njerëzit me hundë me këtë formë kanë një personalitet të fortë dhe vetëbesim të madh. Ata janë gjithmonë vetë pavarësisht nga situata dhe ata janë të sigurt në aftësitë e tyre. Për shkak të kësaj ata nuk preken lehtë.

7. Hunda romake: Këta njerëz janë shumë të ndjeshëm dhe kanë një jetë të fortë emocionale. Ata janë shumë të mëshirshëm dhe janë gjithmonë aty për të tjerët. Ndonjëherë ata e vendosin veten në vendin e dytë edhe pse…

8. Hunda e shtrembër: Njerëzit me këtë hundë janë dëgjues të qëndrueshëm, të besueshëm dhe të mirë. Ato janë realiste dhe gjithmonë mund të mbështeteni në to.
 
Hund me kursim kam ahahah
 
hunde sa per punet e mia, jo gjer tek punet e tjereve?
Po kshu si hunde e bukur me duket kur e shoh?
Ndrysho modelin. Se sot u gjende nga punët e mia?
 
Si 22 e kam 3 pllemb hund ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.