Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë i bën femrat të lumtura?

Mos me shto vitet se te plasa o lucifer i dreqit. KAFSH/

Ok ben 26 se spo ti shtoj vitet,e ke vene re qe po Plakesh? Lol kur e ke Ndar mendjen daten vitin dhe moshen te Plotesohesh!? Lol
 
Ok ben 26 se spo ti shtoj vitet,e ke vene re qe po Plakesh? Lol kur e ke Ndar mendjen daten vitin dhe moshen te Plotesohesh!? Lol
23 tani.... vitin tjeter 24 do martohem, 25 mbaroj shkollen hy ne profesion...26 direkt bebin ndor qe tma rrisi vjehrra :p
 
Pse ja ul Moshen vetes tende :D apo do ti besh qejfin qe ben 23 tashi :D lol ngrije dhe ćik vlla :D un mendoj qe do ta rrisi M..... ajo shoqja ime :p lol shkollen as ke per ta Mbaruar :D
 
Pse ja ul Moshen vetes tende :D apo do ti besh qejfin qe ben 23 tashi :D lol ngrije dhe ćik vlla :D un mendoj qe do ta rrisi M..... ajo shoqja ime :p lol shkollen as ke per ta Mbaruar :D
Ty te vjen keq qe u plake per vete prandaj provon tme ngresh mua moshen qe te ndihesh me mire per veten :p Ajo M eshte goc e re per vete ska ndermend tme rrisi mua femit... Vjehrra vjehrra qe tja nxin jeten ... do i mesoj un mos me keqi :D
 
Une u plaka? Ti je 25 24 apo 23 se spo t marr vesh :p M.... do ti rrisi e kam kte Fiksim :D dhe parandjenj :D Vjehrra ty!? Se besoj,se sdo ket Shanc vjehrra te merret me nje tip si ty :p :D Trust me Ejslla :D
 
Pse ca ka tipi im kafshhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. ajo ku te gjej ti bi nje nuse si un. Do ja bej kafen cdo mengjes qe ajo te ket fuqi qe te laj te shplaj dhe te gatauj gjith diten .:p
 
Ta them ke Veshi,se vetem une e di asnje tjeter :D Pooooo ku ta gjej nje Nuse si ty? Burrin e ke gjet vlla?
 
As nuk e kam gjet, as sme ka gjet... jam ne pritje qe tme gjej :D..... Senseo eshte dashuri... vetem kjo sme tradhto kurr mua... mbase me @Yasseminaa ndonjeher kshu si rralll e per mall po ska gje ja fal :p
 
As nuk e kam gjet, as sme ka gjet... jam ne pritje qe tme gjej :D..... Senseo eshte dashuri... vetem kjo sme tradhto kurr mua... mbase me @Yasseminaa ndonjeher kshu si rralll e per mall po ska gje ja fal :p

Hajde Ishalla mbare e me ndonje djale. :)
 
Femra kurre nuk behet e lumtur
E gezuar po
Ama e lumtur jo....
 
Det, akullore, shoping, shëtitjet shumë lule.
 
Dajak ???? :p
 
jan shume gjera...respekt kujdes perkedheli lule supriza pushime jan shumeee
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.