Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë i bën meshkujt të lumtur?

Bëhet fjalë për lumturi lumturi,e ke parasysh?
Jo lumturi sipërfaqësore për vetëm 5 minuta ?
Jo nga ato lumturit qe mendon ti 2 min a 15 min ose nga ato qe bejn si hamshora per 30 min.
po flasim per grimca lumturie !
 
Jo nga ato lumturit qe mendon ti 2 min a 15 min ose nga ato qe bejn si hamshora per 30 min.
po flasim per grimca lumturie !
Sa më shumë kalon koha aq më shumë bindem se njeriu nuk duhet t'a varë lumturinë në duart e të tjerëve.

Ja na trego ti, cfarë i bën meshkujt e lumtur?
 
Sa më shumë kalon koha aq më shumë bindem se njeriu nuk duhet t'a varë lumturinë në duart e të tjerëve.

Ja na trego ti, cfarë i bën meshkujt e lumtur?
Une mund te them ca me ben mua te lumtur !
Por une perfaqesoj vetem veten time jo te gjith meshkujt !
Ty te intereson ta dish ca me ben mua te lumtur ?
 
Une mund te them ca me ben mua te lumtur !
Por une perfaqesoj vetem veten time jo te gjith meshkujt !
Ty te intereson ta dish ca me ben mua te lumtur ?
Hë njëherë
 
mua me ben te lumtur fakti kur te gjith qe me rrethojne jan dhe ata te lumtur
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.