Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë i bën meshkujt të lumtur?

Do nderrosh, do te ti fashoje koha plaget?
Kurr! N t miren dhe n t keqen e shkuara jon na shoqeron cdo koh... E vertet jeta esht e bukur jeta vazhdon jeta esht unike dhe duhet t jemi t lumtur q jemi mir dhe familjaret tan jan mir... Por mos harro kur cdo gj fiket.. Ska m drita zhurm dhe jemi n erresir vetem me frymarjen ton n jastek dhe rrim vetem me veten ton ka munsi t na vej mendja e t pysim veten... Pse mua m ndodhi kshu??? Pse jeta ime esht kshu?
 
Kurr! N t miren dhe n t keqen e shkuara jon na shoqeron cdo koh... E vertet jeta esht e bukur jeta vazhdon jeta esht unike dhe duhet t jemi t lumtur q jemi mir dhe familjaret tan jan mir... Por mos harro kur cdo gj fiket.. Ska m drita zhurm dhe jemi n erresir vetem me frymarjen ton n jastek dhe rrim vetem me veten ton ka munsi t na vej mendja e t pysim veten... Pse mua m ndodhi kshu??? Pse jeta ime esht kshu?
Mban mend kur ke qene femije, je rrezuar e vrare? Apo djegur? ....cdo gje kalon me kohen, ashtu si dhe plaga qe te djeg deri ne momentin qe sherohet...vedrai , ...dai tempo al tempo
 
Jo ky muaj tpakten :p mezi durojm 4 5 dit vaj hallit gjith muajn
 
Sipas meje te garantoj se nqs ai frut eshte frut qe arrihet nga te gjitha duart qe arrijne ta prekin (nga e tille me duket si gjemb gomari) dicka qe s'me lumturon
por e kur kaloj te ruaj te mbaj nje distance. ;)
Ene ti zbutesh aty se e ka von zotit vlla :p por qe te jet lumturi si mendon dorina se besoj sepse pjeshakt do ishte pergjigja duhur :p
 
Ene ti zbutesh aty se e ka von zotit vlla :p por qe te jet lumturi si mendon dorina se besoj sepse pjeshakt do ishte pergjigja duhur :p
Nqs do quhej pjeshkash :D
imagjinoj veten ne nje salle njerez me maska ku behen orgjite
e une pas filozofit Kant si partizane te flakte duke klithur
Pro monogamise
Pro monogamise

e me ze te ulet

Flirti po
flirti po :p

Hi Tipi :)
 
Po ta coj me foto kete filxhanin tim.te sapombaruar
a e sheh
ishalla kam me.marr pasneser noj kokerr leku
se me 3250 lek te vjetra kam ngel n'xhep. :(
 
Po ta coj me foto kete filxhanin tim.te sapombaruar
a e sheh
ishalla kam me.marr pasneser noj kokerr leku
se me 3250 lek te vjetra kam ngel n'xhep. :(
Po mjafto tkena shnetin se ne e bojm lekun sna bon leku ne :p leji kto o Noissap
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.